Bądź mistrzynią w swojej kuchni.

Standard

Piekarnik parowy Siemensa HB26D550

Piekarnik parowy Siemensa HB26D550

Dwa nowe urządzenia do zabudowy: piekarnik z funkcją pary HB36D570 oraz piekarnik parowy HB26D550, zapewnią przyjemność Twemu podniebieniu, zachowując witaminy i wszystkie wartości odżywcze potraw.
Robiąc zakupy starasz się kupić najlepsze mięso, najświeższe ryby, najsmaczniejsze warzywa i owoce. Jednak o smaku potrawy decydują nie tylko składniki, ale także sposób ich przygotowania.
I tu z pomocą przychodzi na firma Siemens, której to urządzenia pozwolą na w pełni oddać prawdziwy i głęboki smak potraw.

Szybki sposób na lekką i zdrową kuchnię

Piekarnik parowy (HB26D550) to bezciśnieniowe gotowanie na parze o temperaturze od 40 do 100 stopni Celsjusza. Dzięki takiemu sposobowi gotowania potrawy zawsze zachowują piękny kolor i niezmieniony kształt. Gotowanie na parze ma też tę zaletę, że nie wymaga stosowania tłuszczu. Wykorzystując dwa poziomy ułożenia potraw, szybko przygotujesz naprawdę duży obiad. Jasny i przejrzysty panel pokazuje istotne dane: na elektronicznym wyświetlaczu widzimy czas gotowania, jest też zegar z programowaniem czasu dla gotowania na parze oraz wskaźnik aktualnej godziny.

Drugi model to piekarnik z funkcją pary (HB36D570). To innowacyjne połączenie klasycznego grzania i gotowania na parze, tworzy dania cudownie soczyste i niezwykle delikatne w smaku. Ponieważ potraw nie gotujesz w wodzie, zachowują one wszystkie składniki mineralne. Nie ucierpią nawet tak wrażliwe na gotowanie witaminy jak witamina C czy kwas foliowy. Piekarnik HB36D570, dzięki funkcji pieczenia, skraca czas przygotowania potrawy nawet o 20 procent, a grzanie i parę można stosować także oddzielnie. Grzanie posłuży na przykład do pieczenia, utrzymywania ciepła potrawy lub delikatnego gotowania. Oczywiście w zależności od potrzeb urządzenie to może być wykorzystywane tylko jako klasyczny piekarnik.

Nie tylko gotowanie

Urządzenia Siemensa mają także inny atut, który powinien przekonać mniej doświadczonych kucharzy. Piekarniki są bardzo łatwe w obsłudze. Elektronika w piekarniku z funkcją pary HB36D570 daje Ci do wyboru jeden z 52 programów automatycznych (w HB26D550 jest 37 programów). Wystarczy wybrać odpowiedni i o powodzenie w kuchni nie musisz się martwić. Wystraczy wybrać właściwy program i ustawić wagę pieczonej potrawy, a Twój piekarnik sam dobierze optymalne parametry pieczenia. Natomiast dzięki praktycznej funkcji pamięci, za pomocą jednego przycisku możesz wywołać ustawienia parametrów gotowania swojej ulubionej potrawy.

Proste i eleganckie wzornictwo, obudowa ze stali szlachetnej i chowane pokrętła – to wszystko sprawia, że piekarniki są tak samo wysmakowane jak to, co można w nich przygotować. A ponieważ nie musisz obawiać się rozgotowania lub przypalenia potrawy, także czyszczenie piekarnika nie sprawi Ci najmniejszych kłopotów.

Postępy w gotowaniu zarówno tych prostych jak i wykwintnych dań pozwala śledzić panoramiczna szyba i halogenowe oświetlenie. Dzięki piekarnikom Siemens, możesz być prawdziwą mistrzynią kuchni.

Podatawowe parametry:

  • Nazwa produktu: Piekarnik z funkcją pary
  • Symbol: HB36D570
  • Wymiary (W x S x G) w cm: 45,4 x 59,4 x 52
  • Klasa efektywności energ.: A
  • Ilość programów: 52
  • Nazwa produktu: Piekarnik parowy
  • Symbol: HB26D550
  • Wymiary (W x S x G) w cm: 45,4 x 59,4 x 52
  • Klasa efektywności energ.: A
  • Ilość programów: 37