Czy pralka może wyglądać inaczej?

Standard

Pralka firmy Indesit z serii MOON model SIXL 149 S (EU)

Pralka firmy Indesit z serii MOON model SIXL 149 S (EU)

Tak, firma Indesit pokazuje to w serii pralek Moon. Na pierwszy rzut oka pralka sprawia wrażenie bardzo prostej konstrukcji ale zaawansowanej technologicznie. Pralka ładowana jest od frontu i zamiast szklanych przeźroczystych drzwiczek ma drzwiczki zabudowane. Nad nimi znajduje się centralnie umieszczony panel sterowania, w postaci okrągłego koła z diodami (coś na wzór Star Trek). W prawym dolnym rogu dają się zauważyć drzwiczki od pompy, i tylko tyle widać patrząc na pralkę.

p>Nie ma szufladki na proszek i środki czystości. Zagadka rozwiązuje się po otworzeniu głównych drzwi pralki. Na ich wewnętrznej części znajdują się pionowe komory na zaaplikowanie środków piorących.

Wszystkie czynności obsługowe wykonujemy dzięki okrągłemu panelowi z diodami. Diody umieszczone na około wskazują postęp prania.

Firma Indesit oferuje 5 modeli z serii MOON: SISL106, SIXL106, SISL 129, SIXL 129, SIXL149S

Modele SISL to pralki o głębokości 40 cm (do 4,5 kg ładunku), modele SIXL to modele standardowe o głębokości 53,5 cm (mogą pomieścić do 6 kg ładunku).

Pierwsze dwie cyfry w modelach oznaczają ilość obrotów i tak mamy 2 modele 1000 obr/min, 2 modele 1200 obr/min, oraz jeden z prędkością wirowania 1400 obr/min.

adwokat lodz