Jak dbać o środowisko w twojej kuchni?

Standard

Dbająca o środowisko kuchnia EKC 513509X od Elektroluxa

Dbająca o środowisko kuchnia EKC 513509X od Elektroluxa

Z myślą o świadomych konsumentach, którzy dbają o ekologie Electrolux wprowadził Green Range – linie energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska urządzeń. W jej skład wchodzą najbardziej pro-ekologiczne urządzenia z każdej kategorii produktowej. Wśród urządzeń należących do tej linii produktów znalazła się kuchenka EKC 513509X.

>Kuchnia z płytą ceramiczną model EKC 513509X Time Manager z klasą energetyczn1 A, zużywa o 35% mniej energii w porównaniu z produktami klasy B. Kuchnia została wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu ma lepszą izolacje. Energooszczędność to nie jedyna cecha nowego modelu. Standardowe wymiary 85x50x60 cm, dopracowane wzornictwo o prostych liniach charakteryzujących modele Bright, obudowa w kolorze inox i eleganckie srebrne pokretęła sprawiają, że urządzenie jest równie ciekawym wizualnie elementem wnętrza nowoczesnej kuchni. Piekarnik ma 8 funkcji, termoobieg, grill oraz termostat.

Dzięki funkcji Time Manager możliwa jest kontrola nad czasem pieczenia. Zegar elektroniczny z minutnikiem pozwala użytkownikowi kuchni sterować czasem pieczenia, wydłuża go lub skraca w zależności od potrzeb. Potrójne szkło w drzwiach piekarnika, oświetlenie jego wnętrza oraz teleskopowe prowadnice sprawiają, że kuchnia jest niezwykle przyjazna w obsłudze. W jej dolnej części znajduje się dodatkowo wygodna i pojemna szuflada na naczynia.

Wymiary WSG: 85x50x60 cm

Funkcje piekarnika:

  • Ogrzewanie dolne
  • Nawiew
  • Termoobieg
  • Termoobieg+ ogrzewanie dolne
  • Nawiew+ ogrzewanie górne+ grill
  • Ogrzewanie górne+ dolne
  • Ogrzewanie górne+ grill