Jak KORONA sprawuje się w kuchence?

Standard

Kuchenka Indesit z seri ELITE model K3T76S

Kuchenka Indesit z seri ELITE model K3T76S

Czasami “korona” znajduje całkiem inne zastosowanie niż by nam się mogło wydawać. A Potrójna Korona to już brzmi niezwykle zaskakująco, szczególnie w zderzeniu z sprzętem AGD a dokładniej kuchenką gazową. W naszym przypadku chodzi po prostu o szczególny rodzaj palnika jaki zastosowała firma Indesit w swojej linii produktów o nazwie ELITE. Palnik ten składa się trzech oddzielnych płomieni, które to sprawiają, że ciepło w nim rozkłada się bardzo równomiernie na dnie podgrzewanego naczynia. Palnik taki posiada moc aż 1,5 kW co bezpośrednio przekłada się na skrócenie czasu jaki potrzebujemy do zagotowania przyrządzania potrawy.

Kuchenki z tej serii wyposażono w elektryczną zapalarkę, która zapewnia maksymalną wygodę podczas korzystania z kuchenki, przekręcając pokrętło zapalarka uruchomi się samoczynnie. Zadbano również o nasze bezpieczeństwo zaopatrując kuchenki w zabezpieczenie przeciw wypływowe, które to odetnie dopływ gazu do palnika przy przypadkowym zgaśnięciu płomienia np. przy zalaniu go podczas kipienia mleka.

Kuchnie te wykonane są w dwóch wariantach kolorystycznych : biel lub stal INOX, a pokrywa płyty jest szklana. Zamontowano też nowy uchwyt na drzwiach i szufladę podkreślają one nowoczesne wzornictwo linii Indesit Elite.

Piekarnik w tej serii jest elektryczny ma pojemność 54 (l) i cechuje się aż 7 trybami pracy:

 • Pieczenie statyczne – klasyczny program do pieczenia mięsa i ryb
 • Górna grzałka – pozwoli przypiec odpowiednio nasze wypieki
 • Pieczenie ciast – specjalny program do ciast i delikatnych potraw, wymagających delikatnego pieczenia, dolna grzałka pozwala na idealne wyrośnięcie ciasta a dzięki termoobiegowi ciepło jest równomiernie rozprowadzone w piekarniku
 • Pizza – jak sama nazwa wskazuje do pieczenia pizzy i dużych pieczeni, gdyż w tym wypadku wymagana jest duża ilość ciepła
 • Grill – odpowiedni program dla potraw lubiących wysoką temperaturę na powierzchni
 • Grill z wentylacją – szybko pieczący grili i równomierne rozłożenie ciepła za pomocą wentylatora
 • Piekarnik z wentylacją – bardzo wygodny program umożliwiający przygotowywanie kilku potraw na raz, na trzech poziomach.

Poza powyższymi funkcjami piekarnik wyposażony został w prowadnice ze stali nierdzewnej, są one ciche i łatwe w użyciu, umieszczono je w 5 poziomach tak aby możliwie jak najwygodniej umieszczać wewnątrz piekarnika pieczone potrawy. Zamontowany rożen pozwoli na grillować przez cały rok nie zależnie od aury panującej z a oknami. Oczywiście nie zapomniano o oświetleniu piekarnika. Zadbano również o nasze kieszenie ponieważ kuchenka ta posiada klasę energetyczną A. Jest to najwyższa klasa efektywności elektrycznej, która zapewnia najlepsze parametry pieczenia przy najniższym zużyciu energii. Oszczędzając energie pomagasz nie tylko domowemu budżetowi, ale także dbasz o środowisko naturalne!

Do rodziny Indesit Elite należą modele:

 • K3T76S(X) – kolor INOX
 • K3T76S(W) – kolor biały
 • Wyniary: W x S x G = 85 x 50 x 60 (cm)

  adwokat lodz