Jak pomieścić więcej? Samsung Side By Side.

Standard

Lodówka Side By Side od Samsunga.

Lodówka Side By Side od Samsunga.

SAMSUNG Electronics, światowy lider w dziedzinie elektroniki użytkowej oraz kreator segmentu lodówek side by side w Europie, wprowadza do sprzedaży innowacyjną chłodziarko-zamrażarkę typu side by side – model RSG5FURS.
Wyjątkowość tej lodówki polega przede wszystkim na uzyskaniu dodatkowej przestrzeni wewnątrz urządzenia przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych.

100 litrów pojemności więcej, a w kuchni zajmie tyle samo miejsca, co większość lodówek side by side dostępnych na naszym rynku! Przy 641 litrach, które oferuje nam ta chłodziarko-zamrażarka, zakupy na duże przyjęcie czy święta nie będą już dla nas problemem.

Model RSG5FURS to połączenie funkcjonalności, nowatorskiej technologii i wyjątkowego designu, które są wyróżnikami produktów SAMSUNGa.

O świeżość przechowywanych w tej lodówce produktów dba przede wszystkim Silver Nano Health System™. Technologia ta polega na pokryciu wnętrza urządzenia jonami srebra, które działają antybakteryjnie i zapobiegają w 99,9% namnażaniu się bakterii. Dzięki temu żywność zachowuje wszystkie wartości odżywcze i walory smakowe przez długi czas.

Kolejne, unikalne rozwiązanie to system Twin Cooling Plus™, opracowany i opatentowany przez firmę SAMSUNG i pozwalający na utrzymanie wilgotności na najwyższym na świecie poziomie 75% (w konwencjonalnych lodówkach: na poziomie 17%) oraz zapobiega przenikaniu się zapachów.

Jedna z najważniejszych technologii w RSG5FURS, która zapewnia nam właściwe przechowywanie żywności w lodówce to NO FROST. Dzięki niej już nigdy nie będziemy musieli rozmrażać naszego urządzenia.

Szuflada Cool Select Zone™, czyli “lodówka w lodówce”, to niezależnie sterowana komora, która umożliwia regulację temperatury odpowiednio do przechowywanej żywności w zakresie temperatur od -5 °C do +5 °C.

System Multi Flow to nawiew chłodzącego powietrza przez oddzielne otwory na półki, zapewniający stałą, inną temperaturę dla każdej z nich.

Dystrybutor wody i lodu, dostosowany do wysokich naczyń, jest niezwykle istotnym elementem, zarówno ze względu na swą funkcjonalność (otwierając drzwi urządzenia zobaczysz nawet, ile lodu jest jeszcze w dystrybutorze), jak i charakter dekoracyjny. Nadaje lodówce niezwykle eleganckiego wyglądu i podkreśla jej stylowość.

Dbałość o detale przejawia się również w estetyce wyświetlacza LED, umieszczonego na zewnętrznej powierzchni drzwi lodówki.

Podświetlany barek, z systemem opuszczania drzwiczek Soft Touch, zapewnia łatwość korzystania z wnętrza urządzenia. Zewnętrzna powierzchnia drzwi jest gładka, bez wystających elementów.

Całość wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ponadto ukryte zawiasy sprawiają, że lodówka wygląda elegancko i estetycznie.

Design lodówki side by side RSG5FURS zatrzyma Cię w kuchni na długo! A jej funkcjonalność i zwiększona o 100 litrów pojemność ułatwią przechowywanie w niej żywności.

Parametry techniczne chłodziarko-zamrażarki Side By Side firmy Samsung RSG5FURS:

  • Klasa energetyczna: A
  • Pojemność: 641 (dm3) (zamrażarka 224 dm3, chłodziarka 417 dm3)
  • Masa: 155 (kg)
  • Wymiary Wysokość x Szerokość x głębokość : 908 x 1742 x 692 (mm)