Jak wysuszyć najoszczędniej pranie?

Standard

Suszarka Whirlpool AWZ 8676

Suszarka Whirlpool AWZ 8676

Na to pytanie znajdziemy odpowiedź poniżej w opisie nowej inteligentnej suszarki Whirlpool AWZ 8676, która dostosowuje się do Twoich potrzeb. Suszarkę tą wyposażona w Technologię Szósty Zmysł proponuje optymalny program suszenia gwarantujący najniższe zużycie energii i oszczędność Twojego cennego czasu.

Powietrze to żywioł, niezbędny do życia, kojarzony z siłą wiatru, z oczyszczeniem. Jak morska bryza, powietrze w suszarce Whirlpool otuli Twoje tkaniny ciepłym podmuchem, pozostawiając je świeżymi i pachnącymi letnim wiatrem. Tę moc powietrza właśnie wykorzystują najnowsze urządzenia Whirlpool.

Szósty Zmysł w suszarkach: Wybór inteligentnych programów, które dopasowują cykl suszenia do różnych typów ładunku Nie ma już konieczności wybierania czasu suszenia. Szósty zmysł dobierze go za ciebie optymalizując zużycie energii gwarantując najlepsze rezultaty suszenia, nawet najdelikatniejszych tkanin.

Mikroprocesor / sensor Szóstego Zmysłu bada poziom wilgotności w komorze suszarki, automatycznie dopasowuje temperaturę suszenia i długość trwania cyklu suszenia do stopnia wilgotności tkanin oszczędzając w ten sposób energię elektryczną.

Opcja bez zagnieceń uruchamia delikatniejszy tryb suszenia. Tkaniny nie zbijają się ze sobą są mniej pomięte a zatem łatwiej i szybciej się je prasuje.

Istnieje możliwość zaprogramowania suszarki w taki sposób, by wybrany przez Ciebie program rozpoczął się kiedy chcesz. Zegar może opóźnić rozpoczęcie programu nawet o 9 godzin.

Występujące w suszarkach z wyświetlaczem LCD zabezpieczenie przed uruchomieniem suszarki przez dzieci blokuje polecenie uruchomienia programu. Wystarczy jednokrotnie uruchomić blokadę – w przyszłości suszarka będzie zawsze pamiętać o jej automatycznym zastosowaniu.

Bardzo durzym ułatwieniem jest zamomtowanie prostokątnych drzwiczek otwierających się pod kątem aż 180o zapewniając swobodny dostęp do bębna.

Kolejną zaletą jest to iż suszarki kondensacyjne skraplają parę i gromadzą powstałą wodę w zbiorniku, nie wymagają dostępu do wentylacji. Można je zatem ustawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu.

Główne cechy Suszarki Whirlpool AWZ 8676

  • Technologia Szósty Zmysł (6TH SENSE)
  • Klasa energetyczna B
  • Pojemność 7 kg
  • Auto-Programy suszenia
  • Opóźnienie startu 1-9 h
  • Ochrona przez gnieceniem
  • Wymiary (WxSxG) – 855 x 600 x 596 (mm)