Kombinacje chłodnicze do zabudowy coolModul marki Siemens.

Standard

System coolModul marki Siemens

System coolModul marki Siemens

Urządzając dom dbasz zwykle o perfekcyjny dobór wyposażenia – dokładnie na miarę Twoich potrzeb. Jeśli nie do końca satysfakcjonują Cię gotowe, dostępne na rynku modele chłodziarko-zamrażarek – proponuje skorzystać z nowego, stworzonego specjalnie na takie potrzeby systemu do zabudowy coolModul firmy Simens. Ta spójna stylistycznie seria ośmiu modułów pozwala zrealizować indywidualną, dokładnie odpowiadającą Twoim wymaganiom kombinację.

Należy tylko wybrać odpowiednie typy modułów i warianty wyposażenia, a następnie zestawić elementy tak, aby idealnie spełniały swoje zadania i pasowały do architektury kuchni. Można wybrać fronty ze stali szlachetnej lub całkowicie zintegrowane z meblami. Urządzenia z nowej serii prezentują się pięknie nie tylko na zewnątrz. Ich funkcjonalność, styl wyposażenia wnętrza i komfort eksploatacji otwierają całkiem nowy rozdział w historii chłodnictwa.

Kreatywne wyzwanie

Pojęcie kreatywnej kuchni nie dotyczy wyłącznie sztuki kulinarnej. Obejmuje również klimat i charakter wnętrza, rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne. Nowe urządzenia coolModul oferują możliwość tworzenia dowolnych kompozycji, a tym samym pozwalają organizować przestrzeń kuchni dokładnie według potrzeb. Siemens nie ułatwia zadania gotowymi propozycjami. Przeciwnie oddając do dyspozycji użytkownika ten system, umożliwiamy każdemu dopasowanie kombinacji idealnie spełniającej indywidualne wymagania. Wybierasz szerokość 61 czy 76 cm? Wolisz oddzielić zamrażarkę od chłodziarki czy stworzyć jedną kombinację mrożąco-chłodzącą? A chłodziarka do wina po lewej czy po prawej stronie zamrażarki?

Wszystkie warianty kolekcji

Kolekcja coolModul składa się z ośmiu pięknych elementów. Dwie chłodziarki do zabudowy, trzy zamrażarki, jedno urządzenie typu kombi i chłodziarkę do wina ustawisz tak, jak zechcesz, w najbardziej funkcjonalny sposób. Osiem modułów o wysokości 213 cm i szerokości 61 cm (CI24RP00) lub 76,2 cm (CI30RP00) oraz zamrażarki o szerokości 45 cm (FI18NP30 i FI24NP30) i 61 cm (FI24DP00, FI24DP30) zapewnią odpowiednią przestrzeń chłodzenia i zamrażania. Pełenia luksusu to trzydrzwiowa kombinacja dużej chłodziarki i zamrażarki CI36BP00 o łącznej pojemności aż 557 litrów! Za dwuskrzydłowymi drzwiami chłodziarki zmieścisz nawet dużego indyka!

Bogactwo innowacji

Innowacyjnym rozwiązaniem zastosowanym w chłodziarkach kolekcji coolModul jest system ruchomych półek z napędem elektrycznym. Za pomocą przycisku bez trudu zmienisz podział przestrzeni, szybko uzyskując najlepszy wariant. W ten wygodny sposób wysokość półek można automatycznie regulować do 10 cm.

Produkty żywnościowe możesz rozmieścić według własnego uznania. W chłodziarce coolModul właściwe przechowywanie żywności gwarantują elektroniczne czujniki. O różne potrzeby Twoich zapasów i dłuższe utrzymanie ich świeżości zatroszczy się również szuflada freshProtectbox z indywidualnie regulowaną temperaturą.

Z kolei w zamrażarkach zastosowano jedyny w swoim rodzaju system multiAirflow, który gwarantuje optymalny obieg i rozkład chłodnego powietrza w całej przestrzeni wnętrza łącznie z obszarem drzwi. Wszystkie cztery moduły zamrażarek posiadają dystrybutor kostek lodu, kruszonego lodu czy schłodzonej wody do picia. Są pond to wyposażone w takie funkcje, jak: superzamrażanie, automatyka zamrażania oraz noFrost – na ściankach chłodziarki i zamrażarki oraz produktach nigdy nie tworzy się szron.

Wino białe czy czerwone?

Na absolutną uwagę zasługuje zintegrowana chłodziarka do wina vinoThek (CI24WP00). To nie tylko efektowny element zabudowy, to prawdziwa konkurencja dla tradycyjnej piwniczki na wino. Wyposażona w dwie strefy temperatur, zapewni idealne miejsce dla 98 butelek wina, a szklane drzwi ochronią zawartość przed promieniowaniem UV. Dzięki bardzo cichej pracy, chłodziarka może stać w jadalni czy w otwartym salonie.