Odkryj przyjemność gotowania, obudź wyobraźnię

StandardJak działa płyta indukcyjna?

Indukcja to inaczej produkcja ciepła w wyniku działania pola magnetycznego wytwarzanego przez cewki indukcyjne umieszczone w płycie. W kontakcie z ferromagnetycznym garnkiem (np. ze stali nierdzewnej)* powstają prądy wirowe, które nagrzewają naczynie.

Takie gotowanie jest bardziej wygodne, bezpieczne i oszczędne.
Dlaczego?

Wygoda:

Płyta indukcyjna SAMSUNG, model CTI613GIN, posiada specjalnie zaprojektowaną Strefę Anydish – otwartą powierzchnię grzejną o wymiarach 38 x 20 cm, pozwalającą na dowolne umieszczenie na niej różnej wielkości naczyń. Także dużych podgrzewaczy i półmisków.

Układ naczyń na płycie indukcyjnej SAMSUNG

Dzięki temu wygodnie i z łatwością można przygotować jednocześnie wiele potraw lub np. sosów. Dodatkowymi rozwiązaniami gwarantującymi wyjątkowy komfort użytkowania są funkcja rozpoznawania średnicy garnka, a także funkcja Booster oraz timer (programowanie czasu gotowania) dla każdego pola grzejnego.
Stylowy i szeroki panel sterujący zapewnia czytelny i precyzyjny wybór wszystkich funkcji. Czyszczenie płyty jest niezwykle proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię ściereczką i gotowe!

Jak to działa?

Oszczędność:

Czas gotowania na płycie indukcyjnej SAMSUNG jest krótszy, ponieważ nagrzewanie przebiega znacznie szybciej niż w przypadku konwencjonalnych płyt grzewczych, ale także innych płyt indukcyjnych dostępnych na rynku.
Jest to oszczędność nie tylko cennego czasu, ale także energii elektrycznej, a co za tym idzie – oszczędność pieniędzy. Płyta indukcyjna SAMSUNG jest nie tylko bezpieczna i ekonomiczna w eksploatacji, ale także piękna. Ekskluzywny i wyrafinowany wygląd nadaje kuchni luksusowy wygląd.

adwokat lodz