Odpocznij, piekarnik wyczyści się sam.

Standard

Logo systemu activeClean

Logo systemu activeClean

Która kobieta nie zna trudu czyszczenia przypalonego piekarnika? Pochylona, szorujesz niemal niemożliwe do usunięcia przypalone zabrudzenia. Na szczęście dzięki systemowi samooczyszczenia pyrolitycznego activeClean® w piekarnikach marki Siemens możesz o tym zapomnieć.

Czyszczenie piekarnika to nic przyjemnego. Detergent niszczy ręce, szorowanie wymaga siły i zabiera czasu. Pół godziny zwykle nie wystarczy, a efekt i tak nie jest idealny. Czy nie warto przyjemniej spożytkować ten czas? Wyobraź sobie taki scenariusz: zamiast szorować piekarnik, siedzisz wygodnie w fotelu i bierzesz udział w konkursie kolorowego magazynu. Szybko wysyłasz odpowiedź i wygrywasz nagrodę – tygodniowy pobyt w bajecznym miejscu nad Morzem Śródziemnym. Wspaniale, prawda? A nawet jeśli nie wygrasz, czyż nie przyjemniej usiąść w słońcu z dobrą książką w ręku, zamiast pochylać się nad brudnym piekarnikiem? Oczywiście! W piekarnikach marki Siemens system automatycznego czyszczeni pyrolitycznego activeClean® obróci wszystkie pozostałości po pieczeniu czy grillowaniu w łatwy do usunięcia popiół. Wystarczy go tylko wymieść i gotowe!

Nie szoruj drzwi

Przejrzyste, w pełni szklane drzwi bardzo łatwo utrzymasz w nieskazitelnej czystości – one także poddają się działaniu activeClean®. Ich powierzchnia pozostanie czysta nawet po większym grillowaniu.