Oszczędna kuchnie Indesit

Standard

Wolnostojąca kuchnia Indesti

Wolnostojąca kuchnia Indesti

Filozofią marki Indesit jest oferowanie konsumentom funkcjonalnych i innowacyjnych produktów, które nie tylko pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków, ale pozwalają także zaoszczędzić czas i energię. Zgodnie z tymi założeniami Indesit wprowadził na rynek serię kuchenek wolnostojących o najwyższej klasie efektywności energetycznej A. Nowy sprzęt oferuje najlepsze parametry pieczenia przy najniższym zużyciu energii, troszcząc się tym samym o środowisko naturalne i kieszeń użytkownika.

Indesit stawiając na funkcjonalność sprzętu, oferuje produkty zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Dzięki nowym kuchenkom Indesit gotowanie staje się łatwe i przyjemne.

Piekarnik wyposażony został w 6 funkcji takich jak:

 • Pieczenie Statyczne,
 • Grill,
 • Piekarnik z Wentylacją,
 • Grill z Wentylacją,
 • Górna Grzałka
 • Funkcje te bez problemu pozwalają dobrać odpowiedni program do typu przyrządzanej potrawy.

  Wiadomo jednak, że pełnowartościowy posiłek nie obejdzie się bez deseru. Dlatego nowy piekarnik wyposażono w innowacyjną funkcję Pieczenia Ciast. Dzięki niej przygotowanie dowolnego rodzaju ciasta i innych potraw wymagających delikatnego pieczenia jest niezwykle proste. Termoobieg sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie wewnątrz piekarnika, a kołowa grzałka dolna umożliwia wyrastanie ciasta w tempie odpowiednim do pożądanej kruchości. Do pieczenia ciast przyda się też brytfanna, która w nowych kuchenkach Indesit jest większa i pogłębiona aż do 5 cm.

  Sprzęt marki Indesit to nie tylko komfort użytkowania ale przede wszystkim, bezpieczeństwo. Nowe energooszczędne kuchenki wolnostojące wyposażono w wysokiej jakości zabezpieczenie przeciwwypływowe. To dzięki niemu dopływ gazu zostaje automatycznie odcięty w razie przypadkowego zgaśnięcia płomienia. Bezpieczna i wygodna jest także elektryczna zapalarka, znajdująca się bezpośrednio w pokrętle, która niweluje konieczność korzystania z zapalniczek czy zapałek. Wydaje się to szczególnie istotne z perspektywy bezpieczeństwa najmłodszych domowników.

  Kuchenki wolnostojące marki Indesit pozwalają oszczędzać energię, chronić środowisko oraz gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

  Kuchenki energooszczędne wlnostojące Indesit z funkcja Pieczenia ciast:

  K3G55.A (W)/U, w kolorze białym

  K3G56.A (W)/U, w kolorze białym

  K3G51.A (W) /U w kolorze białym

  K3G51 A (X)/U w kolorze inox

  K3G51 A (XW)/U w kolorze inox