Piękna jubileuszowa edycja chłodziarek Bosch.

Standard

Czerwona lodówka Bosch z serii ColorGlass

Czerwona lodówka Bosch z serii ColorGlass

Można powiedzieć, że umieszczenie tej chłodziarki we własnej kuchni to „lustrzane odbicie dobrego gustu”. ColorGlass sprawdzają się zarówno wtedy, gdy stanowią uzupełnienie już istniejących rozwiązań kolorystycznych kuchni, jak również wtedy, gdy mają stanowić wyrafinowany kontrapunkt tego wystroju

,p.Fronty w kolorach czerwieni, czerni, cappuccino, srebra i bieli idealnie harmonizują ze srebrnymi elementami obudowy chłodziarki. Wzrok przyciąga szlachetny, ukryty za szkłem, dotykowy panel LCD, znajdujący się w górnej części chłodziarki. Jak żaden inny detal, ten element stanowi symbol perfekcji łączącej piękno z funkcjonalnością. Lekkie dotknięcie ukrytego za szkłem panelu sterowania pozwala regulować temperaturę, uruchomić zabezpieczenie przed dziećmi, wybrać tryb pracy oszczędnej lub urlopowej, albo nastawić bottle-timera. Bottle-timer to funkcja szczególnie przydatna, gdy chcemy szybko schłodzić w zamrażarce, na przykład butelkę białego wina. Urządzenie samo przypomni zapominalskim, że już należy wyjąc butelkę, aby zawartość nie zamarzła.

Nowoczesność, wysoka jakość i funkcjonalność

Nic dziwnego, że doskonałe wzornictwo edycji ColorGlass zostało uhonorowane nagrodą iF product design award 2008. Ale przecież wysoka jakość, to cecha charakterystyczna dla marki Bosch. Szklane drzwi kryją najnowocześniejszą technologię chłodniczą. System Multi Airflow zapewnia równomierne opływanie chłodnym powietrzem wszystkich części chłodziarki i zamrażarki. Z nowymi chłodziarkami ColorGlass możesz zapomnieć o rozmrażaniu. Dzięki technologii NoFrost urządzenia same, za pomocą cyrkulacji powietrza usuwają wilgoć, która naturalnie gromadzi się wewnątrz urządzenia. W zamrażarce nigdy nie osadza się szron, który może uszkodzić delikatną żywność.

Dzięki specjalnej powłoce AntiBacteria Twoja żywność jest przechowywana w bezpiecznych i higienicznych warunkach. Aby owoce i warzywa jak najdłużej zachowały świeżość i wszystkie wartości odżywcze, w chłodziarkach Bosch zastosowaliśmy specjalne pojemniki z pofalowanym dnem. Dzięki nim owoce i warzywa nie wejdą w kontakt z wilgocią. Specjalne komora ChillerSafe o temperaturze od -2° C do +3° C pozwala maksymalnie przedłużyć świeżość delikatnej żywności.

Zamrażanie à la carte

Zamrażarka to prawdziwy komfort na wszystkich poziomach. Dzięki funkcji supermrożenie chłodziarko-zamrażarki z linii ColorGlass Bosch doskonale poradzą sobie z dużymi zakupami. Funkcja supermrożenie zapobiega ogrzaniu już zamrożonej żywności przy wkładaniu da zamrażalnika dużej ilości nowych produktów. A w upalne dni nie ma nic bardziej orzeźwiającego niż schłodzona woda czy sok. IceTwister to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawi, że kostki lodu dostępne będą w każdej chwili. W zamrażarkach wygospodarowano także specjalne miejsce do przechowywania pizzy – PizzaBox oraz wyjątkowo pojemną szufladę BigBox. Bez problemu zmieścisz w niej nawet całego indyka.

Energia do 7 lat gratis

Efektywność energetyczna A+Przy zakupie każdego urządzenia AGD niesłychanie istotne jest, aby sprawdzić jego klasę efektywności energetycznej. Wskazuje ona, w jakim stopniu sprzęt jest energooszczędny. Chłodziarki ColorGlass marki Bosch mieszczą się w jednej z najwyższych klas efektywności energetycznej A+. Oszczędność energii przy przejściu z klasy energetycznej B na A+ pozwoli Ci użytkować Twoją chłodziarkę do 7 lat gratis.

Nazwa produktu: Chłodziarko-zamrażarki ColorGlass

Symbole i kolory:

  • KGN36S50 czarna
  • KGN36S52 czerwona
  • KGN36S54 cappucciono
  • KGN36S60 srebrna
  • KGN36S20 biała

Pojemność całkowita: 284 l (221 l + 63 l)

Klasa efektywności energet.: A+

Wymiary (WxSxG): 1850x660x650 (mm)