Płyta indukcyjna ARDO

Standard

Płyta indukcyjna ARDO PI 58 FI

Płyta indukcyjna ARDO PI 58 FI

Płyta indukcyjna PI 58 FI marki ARDO została wyposażona w sensorowy panel sterowania, który dzięki umieszczeniu pomiędzy dolnymi polami grzewczymi umożliwia szybkie i niezawodne sterowanie poszczególnymi polami. Płyta posiada także funkcję BOOSTER, czyli proces przyśpieszonego gotowania – pole grzewcze pracuje np. przez 5 minut na najwyższym dopuszczalnym poziomie mocy grzania i z maksymalną wydajnością, co pozwala na bardzo szybkie osiągnięcie wysokiej temperatury przygotowywanej potrawy.

Płyta podczas pracy nie nagrzewa się w sposób znaczący, gdyż promiennik przekazuje 90% pobranej energii bezpośrednio do naczynia – dla przykładu zagotowanie 1 litra wody na polu indukcyjnym trwa około 4 min. Dla porównania w przypadku użycia pola Hi-Light w tradycyjnej kuchni ceramicznej, zagotowanie tej samej ilości wody trwa do 8 min. Istotne jest również, że płyta indukcyjna bardzo precyzyjnie, niemal natychmiast reaguje na wprowadzone przez nas zmiany w poziomie mocy grzania.

Płyta indukcyjna ARDO PI 58 FI, to nie tylko wysoka oszczędność w eksploatacji ale również bezpieczeństwo podczas gotowania.

 • Przy zalaniu płyty, system SAFETY LOCK działa automatycznie wyłączając ją po 10 sekundach.
 • W momencie kiedy na płycie znajduje się niewłaściwe naczynie minimalnie o 10% większe lub o 40% mniejsze od pola, uruchamia się blokada płyty, która wyposażona jest w tzw. czujnik magnetyczny.
 • Model ten posiada również specjalny czujnik, który chroni system przed przegrzaniem.
 • Przy temperaturze powyżej 65° C po wyłączeniu pola zapala się wskaźnik ciepła resztkowego.
 • Dodatkowo w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas eksploatacji, płytę PI 58 FI wyposażono w specjalny przycisk KID LOCK, który chroni przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia przez dzieci.

  Płyta indukcyjna „domino” PI 29 FI

  Płyta indukcyjna ARDO występuję również w wariancie dwupalnikowym. Nowa płyta indukcyjna „domino” PI 29 FI została zaprojektowana z myślą o tzw. „singlach” i osobach, które nie poświęcają zbyt dużo czasu na gotowanie. Model „domino” jest bezkonkurencyjny w kuchniach o małym metrażu. Wyjątkowość tego produktu polega na jego wymiarach, jedyne 29 cm szerokości urządzenia, to naprawdę niewiele, przy wyposażeniu we wszystkie standardy technologiczne, co gwarantuje poczucie komfortu oraz energooszczędne funkcjonowanie.

  adwokat lodz