Pralka na piedestale? Pralka Beko z szyfladą.

Standard

Pralka Beko WMD 78120 wraz z szyfladą.

Pralka Beko WMD 78120 wraz z szyfladą.

Utrzymanie w czystości garderoby całej rodziny może stać się nie lada wyzwaniem. Szczególnie najmłodsi potrafią na bieżąco powiększać stos ubrań czekających na upranie. Dzięki pralce BEKO WMD 78120, która wyróżnia się dużą pojemnością wynoszącą aż 8 kg, możemy uporać się z każdą ilością zabrudzonego prania. BEKO WMD 78120 posiada także wyjątkową cechę – można do niej dokupić idealnie dopasowaną szufladę, która może spełniać rolę niewielkiego kosza na bieliznę lub miejsca, gdzie przechowujemy środki czystości i detergenty.

Wyjątkowa pojemność

Duża rodzina potrzebuje dużej pralki takiej jak BEKO WDM 78120. Model ten ma dużą pojemność wynoszącą aż 8 kg, czyli prawie dwa razy więcej niż standardowe modele pralek. Nie zajmuje przy tym dużo miejsca, jest głęboka na 60 cm i tak samo szeroka.
Jednak przydatną funkcją, którą docenią szczególnie rodzice najmłodzszych dzieci, jest możliwość uprania 8 kg lekko zabrudzonych ubrań w zaledwie 39 minut. (program Xpress 39). Duża ładowność pralki świetnie nadaje się do prania dużych kołder, zasłon, czy koców, a wygodne, duże drzwi o średnicy 34 cm ułatwiają ich załadunek. Elektroniczny wyświetlacz pozwala śledzić dokładny przebieg prania i ułatwia sterowanie urządzeniem. Nowoczesny, niewielki ekran LCD informuje o prędkości wirowania i czasie jaki pozostał do końca prania.

Porządek i pomysłowość

Pralka BEKO WMD 78120 idealnie sprawdzi się tam, gdzie brakuje miejsca na przechowywanie środków czystości. Można dokupić do niej idealnie dopasowaną szufladę o symbolu D 1115 umieszczaną pod spodem pralki. Może ona służyć do przechowywania detergentów, ściereczek i innych przyborów, niezbędnych podczas prac domowych lub też jako niewielki pojemnik na bieliznę. Szuflada ta nie zabiera wiele miejsca – po jej zamontowaniu pralka robi się wyższa o jedyne 20 cm, a my zyskujemy w łazience dodatkowe miejsce.

Pranie duże i oszczędne

Duża rodzina to duże i częste pranie. Pralka BEKO WMD 78120 posiada 12 programów, w tym Babycare, super 40, pranie ręczne, intensywne, wełna oraz syntetyki, Xpress 39. Pozwalają one na pranie zarówno delikatnych dziecięcych ubranek, modnych ubrań eleganckiej mamy i ulubionych koszul taty, a nawet pościeli i firan. Elektroniczny wyświetlacz ułatwiający programowanie, z możliwością regulacji wirowania oraz automatycznym systemem doboru wody, to nie wszystkie udogodnienia zaproponowane przez BEKO. Elektroniczna pralka BEKO WMD 78120 nie będzie mocno odczuwalna dla naszego portfela, ponieważ spełnia wymogi klasy energetycznej A+, przy czym jej efektywność prania znajduje się w grupie A. Tak duża pralka zużywa tylko 59 l wody na cykl. Model WMD 78120 został wyposażony również funkcję prania ekspresowego i bez zagnieceń, co sprawi, że nie będziemy musieli poświęcać zbyt wiele czasu na prasowanie.

Podstawowe parametry pralki WMD 78120 BEKO :

  • rędkość obrotowa: 1200 obr./min (z możliwością regulacji)
  • Pojemność: 8 kg
  • Klasa energetyczna: A+ ( 1,36 kWh na cykl)
  • Zużycie wody: 59 l
  • Wyświetlacz LCD
  • Funkcja opóźnienia startu do 24 h
  • 12 programów