Szeroka gama płyt indukcyjnych Gorenje

Standard

Witroceramiczne płyty indukcyjne marki Gorenje

Witroceramiczne płyty indukcyjne marki Gorenje

Witroceramiczne płyty indukcyjne są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie czas, bezpieczeństwo i komfort. Mimo zastosowania zaawansowanej technologii są urządzeniami wygodnymi i bardzo prostymi w obsłudze. Elegancki wygląd oraz ponadprzeciętna funkcjonalność płyt kuchennych firmy Gorenje urzeknie nie tylko zawodowych kucharzy, ale także amatorów sztuki gotowania.
Witroceramiczne płyty indukcyjne są najtrwalsze spośród wszystkich płyt grzejnych. Ich powierzchnia wykonana jest z materiałów hartowanych, dlatego cechuje je duża odporność na urazy mechaniczne, np. rysy czy pęknięcia.

Jak to działa

Na pierwszy rzut oka indukcyjne płyty kuchenne nie różnią się od zwykłych płyt ceramicznych. Jednak ich wyjątkowość polega na sposobie w jaki dzięki nim przygotowywane są potrawy. W płytach indukcyjnych ciepło wytwarzane jest bez grzałki i bez pośrednictwa płyty, poprzez wykorzystanie zjawiska indukcji elektromagnetycznej. Pole elektromagnetyczne, które powstaje nad strefą grzejną, powoduje powstanie na dnie naczynia prądów wytwarzających ciepło. Technologia indukcyjna sprawia, że urządzenie nie nagrzewa się i tym samym nie przypalimy rozlanej w trakcie przyrządzania potrawy, co często zdarza się podczas gotowania na płycie gazowej czy elektrycznej. Fakt, że płyta pozostaje chłodna, eliminuje także niebezpieczeństwo poparzenia się. Dlatego płyty indukcyjne to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Kilka zalet

Witroceramiczne indukcyjne płyty do zabudowy firmy Gorenje to szczyt obecnych technologicznych możliwości. Za sprawą sensorowego sterowania nasze potrawy „przyrządzają się” prawie same. Pełną kontrolę nad obsługą urządzenia dają umieszczone w płycie czujniki dotykowe. Ich dogodne położenie ułatwia dostęp do sterowania panelem, a jednocześnie ogranicza niepożądane włączenie urządzenia przez dzieci. Każde aktywowanie sensorów dodatkowo sygnalizowane jest dźwiękiem, co również stanowi zabezpieczenie przed najmłodszymi domownikami. Płyta posiada również 9-stopniową regulację mocy ogrzewania, która pomoże dostosować określoną temperaturę do rodzaju przyrządzanej potrawy, np. do gotowania ryżu wybierzemy niższy stopień mocy, natomiast frytki usmażymy przy wykorzystaniu wyższej temperatury. Witroceramiczna indukcyjna płyta grzejna Gorenje wyposażona jest dodatkowo we wskaźnik tzw. mocy resztkowej. Po wyłączeniu pola grzejnego nagromadzone podczas gotowania ciepło możemy wykorzystać do ogrzewania lub rozmrażania innych posiłków, dzięki czemu zaoszczędzimy energię.

Z myślą o kobietach praktycznych

Witroceramiczna płyta
indukcyjna  model EIT 680 SC marki Gorenje

Model EIT 680 SC łączy w sobie podstawowe zalety doskonałej płyty indukcyjnej: klasyczny wygląd, niezawodną technologię i atrakcyjną cenę. Płyta stworzona jest dla kobiet ceniących sobie prostotę i wygodę użytkowania; kobiet, które chcą podkreślić piękno i magię swojej kuchni. Model urzeknie elegancją i szlachetną czernią nawet najbardziej kapryśną panią domu. Z płytą EIT 680 SC przyrządzanie ulubionych potraw będzie nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze niż przy gotowaniu na tradycyjnej kuchence.

Coś dla panów

EIT 2600 P2 60 cm z własnym sterowaniem z kolekcji Pininfarina Black

Płyta EIT 2600 P2 szczególnie spodoba się mężczyznom. Model pochodzi z limitowanej kolekcji Pininfarina Black, która została stworzona przez projektantów m.in. sportowych samochodów Ferrari. Płyta zachwyca przede wszystkim nowoczesną stylistyką i ekskluzywnym charakterem. Głęboka czerń modelu EIT 2600 idealnie współgra z refleksami ujawniającymi się po uruchomieniu pól grzejnych. Niekonwencjonalny wzór płyty urzeknie nie tylko amatora gotowania, ale także zawodowego kucharza.

Coś dla dużej rodziny

Witroceramiczna płyta
indukcyjna 795 C marki Gorenje

Z myślą o licznej rodzinie firma Gorenje zaprojektowała 75-centymetrową płytę indukcyjną EIT 795 C. Model ten posiada funkcję zwiększania mocy POWER BOOST dla wszystkich pól, co pozwala nam przyspieszyć przyrządzanie posiłków. Udogodnienie to jest pomocne także podczas organizowania uroczystości rodzinnych, gdy jednorazowo gotujemy dużą ilość potraw lub przyrządzamy danie ze składników wymagających szybkiego gotowania (np. wołowina).

Idealna dla każdego

Witroceramiczna płyta
indukcyjna 695-ORA-E marki Gorenje

Oczekiwania pasjonatów nowych futurystycznych trendów spełni płyta EIT 695-ORA-E należąca do ekskluzywnej linii Ora-Ito. Niekonwencjonalny wzór płyty będzie znakomitym uzupełnieniem nowocześnie urządzonego wnętrza. Przygotowywanie posiłków na płycie 695-ORA-E to prosta i przyjemna czynność. Elektroniczny zegar programujący automatycznie ustawi czas działania pól grzejnych, co pozwoli nam zaplanować proces gotowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu już nigdy więcej nie przypalimy mleka, a nasz makaron będzie „al dente”.

Szybko, czysto i oszczędnie

Poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań witroceramiczne płyty indukcyjne firmy Gorenje posiadają wiele innych zalet. Gotując na nich nie tylko oszczędzamy energię, ale także znacznie skracamy czas przyrządzania ulubionych potraw. Indukcyjne płyty kuchenne nie mają też zbędnych „zakamarków”, w których mógłby gromadzić się brud. Dlatego ich całkowicie płaską i gładką powierzchnię bardzo łatwo utrzymać w czystości. Ponadto wytworne, ciemne tafle osadzone na blacie odmienią wnętrze naszej kuchni, dodając jej eleganckiego wyglądu.

adwokat lodz