Wciągający styl – czyki gama okapów marki Gorenje

Standard

Dzięki innowacyjnemu wzornictwu okap DVG 8545 BXS z linii Allure marki Gorenje stanowi atrakcyjny element wyposażenia kuchni

Dzięki innowacyjnemu wzornictwu okap DVG 8545 BXS z linii Allure marki Gorenje stanowi atrakcyjny element wyposażenia kuchni

Są niezastąpionym urządzeniem zarówno w niewielkiej kuchni, jak i w dużym aneksie kuchennym połączonym z jadalnią. Dbają o to, by powietrze we wnętrzu było zawsze świeże. Najnowsze okapy marki Gorenje są nie tylko niezwykle funkcjonalne. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu stanowią także atrakcyjny element wyposażenia kuchni.
W perfekcyjnej i nowoczesnej kuchni powinniśmy zadbać o przyjazną atmosferę, a tym samym o czyste powietrze. Świeżością we wnętrzu możemy się cieszyć z pewnością wtedy, gdy znajduje się w nim okap nowej generacji. Wyposażone w specjalne filtry urządzenia firmy Gorenje oprócz tego, że zapobiegają rozprzestrzenianiu się intensywnych zapachów, przeciwdziałają również osadzaniu się na ścianach i meblach uporczywego osadu oraz tłuszczu z przygotowywanych potraw. Dodatkowo sprawnie i szybko usuwają nadmiar pary powstającej podczas gotowania.

Wyjątkowość i elegancja

Okap zazwyczaj umieszczony jest w centralnym miejscu w kuchni. Urządzenia marki Gorenje sprawią, że nasze wnętrze stanie się modne i szykowne, gdyż oprócz znakomitej funkcjonalności mają także wyjątkowy design, który natychmiast przyciąga wzrok. Wśród nowych okapów znajduje się kilkanaście modeli różnorodnych typów i wielkości. Dzięki temu dobierzemy odpowiednie urządzenie do naszego wnętrza, nadając mu oryginalny styl. W szerokim wachlarzu oferty firmy Gorenje znajdują się okapy wertykalne, wyspowe, kominowe oraz podszafkowe.

Uchylmy rąbka tajemnicy

Okapy wertykalne charakteryzuje bardzo nowatorskie wzornictwo, dlatego idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Do tego typu urządzeń marki Gorenje należą nowe modele: DVG 9545 GES1, DVG 8545 BXS oraz DVG 6545 AXS . Innowacyjna technologia pochłaniania szczelinowego, wysoka jakość użytych materiałów oraz dekoracyjne panele sprawiają, że urządzenia marki Gorenje są nie tylko praktyczne, ale także upiększają kuchnię. Ich obudowa wykonana jest z czarnego szkła i stali nierdzewnej. To znakomite połączenie nadaje wnętrzu ekskluzywności i wytworności.

Okap DVG 9545 GES1 marki Gorenje

Prawidłowo dobrany okap powinien być równy bądź większy niż szerokość płyty grzejnej. Model DVG 9545 GES1 to elegancki okap o szerokości 90 cm, idealny do dużej kuchni połączonej z salonem. Urządzenie jest także dostępne w szerokości 60 cm. Taki okap będzie odpowiadał właścicielom niewielkich wnętrz.

Okap DVG 8545 BXS marki Gorenje

DVG 8545 BXS to 80-centymetrowy okap z nowej linii Allure. Model charakteryzuje się oryginalnymi, trójwymiarowymi wypukłościami. Szklany panel sterowania jest delikatnie nachylony, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę urządzenia. Okap występuje także w wersji 60-centymetrowej.

Okap DVG 6545 AXS marki Gorenje

Czyste płaszczyzny i minimalistyczne metalowe akcenty – to znaki szczególne modelu DVG 6545 AXS z kolekcji Pure o szerokości 60 cm. Do większej kuchni dostępne jest również 90-centymetrowe urządzenie.

Na kuchennej wyspie

IDTG 9455 BX marki Gorenje
IDTG 9455 BX marki Gorenje

Z myślą o posiadaczach dużych wnętrz firma Gorenje zaprojektowała nowe modele okapów wyspowych. IDKG 9545 ES oraz IDTG 9455 BX są urządzeniami, które mogą być zamontowane w dowolnym miejscu w kuchni. Zazwyczaj jednak umieszcza się je na środku pomieszczenia nad blatem kuchennym. W przeciwieństwie do okapów wertykalnych urządzenia nie wiszą na ścianie lecz są mocowane do sufitu. Zastosowanie takiego rozwiązania wymaga jednak specjalnego przygotowania instalacji wentylacyjnej w miejscu zawieszenia.

Okap IDKG 9545 ES marki Gorenje

Modele IDKG 9545 ES i IDTG 9455 BX to 90-centymetrowe okapy wykonane ze szkła i stali nierdzewnej. Obydwa urządzenia wyposażone są w aż cztery lampki halogenowe, każdą o mocy 20 W, które są dodatkowym źródłem oświetlenia we wnetrzu. Model IDKG 9545 ES wyróżnia szyba w kształcie łuku. Dzięki jej nietypowej formie ograniczone jest wydostawanie się z kuchni oparów oraz intensywnych zapachów.

Maskujący komin

Okap DTG 6455 BX marki Gorenje

Okapy kominowe mają podobną budowę do okapów wyspowych, jednak w odróżnieniu od tych drugich montuje się je nie do sufitu, a tuż przy ścianie. W ofercie firmy Gorenje tego typu okapy to modele DTG 6455 BX oraz DT 9545 AXS.

Okap DT 9545 AXS marki Gorenje

Cechą charakterystyczną urządzeń jest długi, pionowy komin, w którym ukryta jest rura odprowadzająca zanieczyszczenia do kratki wentylacyjnej. Poniżej rury znajduje się natomiast powierzchnia zasysająca i silnik napędzający urządzenie. Właściciele niedużych kuchni docenią minimalizm okapu DTG 6455 BX z przeźroczystą szybą. Ten model dostępny jest także w szerokości 90 cm. Posiadaczom większych pomieszczeń przypadnie do gustu 90-centymetrowy okap DT 9545 AXS ze stali nierdzewnej ze szklanym frontem, który można nabyć także w wielkości 60 cm.

Ukryty pod szafką

Okap podszafkowy DFG 6156 BX spełni
oczekiwania osób, dla których liczy się
w kuchni każdy centymetr

Oczekiwania osób, dla których liczy się każdy centymetr w kuchni, spełni okap podszafkowy do zabudowy DFG 6156 BX marki Gorenje. Urządzenie jest niezwykle łatwe w montażu. Okap mocuje się pod wiszącą szafką, której wnętrze można wykorzystać np. do przechowywania naczyń. Nie dość, że model DFG 6156 BX zajmuje mało miejsca, to jeszcze jest dostępny w przystępnej cenie 570 zł.

Okap DFG 6156 BX marki Gorenje

Okapy są niezbędne w szczególności, gdy przygotowujemy różnorodne potrawy na święta lub inną dużą domową uroczystość. Warto więc posiadać w nowoczesnej kuchni takie urządzenia firmy Gorenje, które poza tym, że są wydajne i ciche, dodatkowo stanowią ozdobę naszej kuchni.

adwokat lodz