Zimowa alergia?

Standard

Pralka Allergy Care firmy LG

Pralka Allergy Care firmy LG

Słoneczne lato i wiosenne pyłki już dawno za nami, jednak alergia nie znika kiedy kalendarz zwiastuje długie zimowe wieczory, wręcz przeciwnie, wraz z nimi zaczynamy okres grzewczy – idealny dla rozwoju nowych alergenów. Jednak tej zimy jest jeden sposób więcej, aby lepiej chronić przed nimi siebie i bliskich, dzięki dostępnej na rynku linii pralek Allergy Care firmy LG z systemem eliminacji domowych przyczyn alergii.

Urządzenia te posiadają specjalny program: Baby Care przeznaczony do częstego i delikatnego prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych, jak również rekomendowany dla osób o szczególnie wrażliwej skórze. Ponadto pralki charakteryzują się klasą energetyczną A+.

Skuteczna walka z alergią

Obecnie alergia stała się tak powszechna, iż zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych, dlatego z myślą o osobach cierpiących na nią zarówno latem jak i zimą, firma LG, wyposażyła pralki z linii Allergy Care w specjalny program Baby Care, zalecany do prania:

  • odzieży niemowlęcej i dziecięcej
  • rzeczy często pranych
  • delikatnych, często niszczących się ubrań

Wysoka temperatura wody w czasie prania z użyciem programu Baby Care niszczy roztocza – przyczynę licznych dolegliwości alergików. Domyślny, antyalergiczny tryb płukania w ciepłej wodzie (40?oC) skutecznie usuwa pozostałości detergentu.
Pralki LG Allergy Care przeszły przez rygorystyczne testy Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom będącej stowarzyszeniem ludzi cierpiących na alergie i uzyskały jej rekomendacj

Energooszczędność w klasie A+

Oszczędność energii jest ważna nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale także z uwagi na domowy budżet. Pralki z linii Allergy Care charakteryzują się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+, zużywając o 10% mniej energii niż produkty w klasie A.

Pralki dostosowane do Twoich potrzeb

Linia pralek Allergy Care to dwie serie urządzeń.
Wąska ale pojemna
Pralki, w tej serii mają optymalną pojemność 5kg przy głębokości zaledwie 44 cm. Tak płytka pralka zmieści się nawet w najmniejszej łazience.
Mega pojemność w standardowym wymiarzeDla użytkowników, którzy robią duże pranie LG przygotowało pralki o pojemności 7kg. Pojemny bęben umożliwia:

  • pranie w domowych warunkach kapy, zasłony czy kurtki,
  • zmniejszenie częstotliwości prania,
  • Pralki LG Allergy Care to produkty łączące w sobie troskę o zdrowie, wygodę oraz unikatową technologię ze starannym wykonaniem.