Zmywarka z nowym panelem typu Slim firmy Beko.

Standard

Zmywarka Beko DSFN1530 z panelem Slim

Zmywarka Beko DSFN1530 z panelem Slim

Zmywarka, to jeden z tych sprzętów domowych, bez których coraz trudniej obejść się w dzisiejszym świecie. Oszczędność czasu, energii i wody, a także komfort używania to podstawowe zalety zmywarek. Nareszcie nie widać piętrzących się w kuchni talerzy ani czekających na umycie szklanek, a samym zmywaniem nie musimy już się martwić. Zmywarka BEKO DSFN 1530 zatroszczy się o brudne naczynia za nas.

Oferta BEKO została wzbogacona o nową wolnostojącą zmywarkę DSFN 1530, doskonałą do każdej kuchni. Wyposażona została w nowy panel typu Slim. Jest on umieszczony na górnej krawędzi drzwi. Na zewnątrz pozostają widoczne jedynie kontrolki przebiegu programu i przycisk Start/stop. Takie rozwiązanie poprawia wygląd zmywarki, a jednocześnie ułatwia utrzymanie w czystości jej frontu. Ponieważ przyciski sterujące, zostały schowane w wygodnym panelu Slim, nie ma obawy, że nasza pociecha nieoczekiwanie zmieni program zmywania. Zmywarka DSFN 1530 została wyposażona w przydatne programy takie jak mycie wstępne, Mini 30, Eco 50°, Quick&Clean, Intensywny 70° oraz system Watersafe, zabezpieczający przed zalaniem. Dzięki temu można dopasować rodzaj zmywania dokładnie do naszych potrzeb. Zmywarka BEKO DSFN 1530 posiada elektroniczne wskaźniki sygnalizujące brak soli oraz niski poziom środka nabłyszczającego. Dodatkowo kontrolki przebiegu programu i elektroniczne sterowanie dają nam pełną kontrolę nad zmywaniem. Szybko umyjemy do 12 kompletów naczyń, nie narażając skóry rąk na szkodliwe działanie płynów do zmywania.

Oszczędność czasu i energii

Model BEKO DSFN 1530 spełnia wymogi klasy energetycznej A, zużywając 1,05 kWh energii na cykl. Zużycie wody na cykl wynosi 15 l. Oznacza to oszczędność dla domowego portfela oraz ekologiczną oszczędność energii elektrycznej, ważną dla tych wszystkich, którzy mają na uwadze środowisko naturalne. Ponadto model DSFN 1530 daje możliwość zmywania również mniejszych ilości naczyń dzięki funkcji połowy załadunku. Nie trzeba już długo zbierać brudnych talerzy czy szklanek, wszystko będzie czyste chwilę po posiłku, a my możemy odpocząć lub poświęcić czas rodzinie. W koszu został zamontowany trzyczęściowy pojemnik na sztućce, dzięki czemu mamy pewność, że żadna łyżeczka lub inny drobny przedmiot, nie zapodzieje się w naszej zmywarce.

Czas na relaks

Czas, który do tej pory poświęcaliśmy na zmywanie, możemy przeznaczyć na przyjemniejsze obowiązki domowe lub relaks z rodziną i przyjaciółmi. Bardzo przydatny jest program Quick&Clean, dzięki któremu bardzo szybko umyjemy naczynia, jeśli zaskoczą nas niespodziewani goście. Program ten zmywa cały załadunek w klasie A poniżej godziny. Dzięki zmywarce BEKO, unikniemy krępującego widoku brudnych naczyń w zlewie i zaoszczędzimy sporo czasu. Zmywanie nastawimy jednym ruchem ręki i będziemy mogli odpowiednio powitać przyjaciół i całkowicie oddać się przyjemnościom.

Podstawowe parametry zmywarki BEKO DSFN 1530 :

 • Rodzaj: wolnostojąca
 • Klasa energetyczna/zmywania/suszenia: AAA
 • Zużycie wody (l/cykl): 15
 • Zużycie energii (kWh/cykl): 1,05
 • Elektroniczne sterowanie: Tak
 • 5 programów: Mini 30, Quick&Clean 65°, Mycie wstępne, Eco 50, intensywny 70°
 • Zabezpieczenie przed zalaniem: Tak (Watersafe)
 • Połowa wsadu: Tak
 • Ilość poziomów spryskiwania: 2
 • Poziom hałasu (dBa): 49
 • Wymiary produktu WxSxG (cm): 82/85 x 59,8 x 57