Zmywarki tak małe, a tak pojemne

StandardNiezwykle wydajne zmywarki obu marek firmy Indesit Company, Indesit oraz Hotpoint-Ariston, o szerokości 45cm, to absolutna rynkowa nowość producenta. Choć wąskie, pomieszczą aż do 10 kompletów naczyń, czyli nawet o 2 komplety więcej niż tradycyjne zmywarki tej szerokości. Intuicyjne w obsłudze, wydajne, a przy tym niezwykle pojemne – takie są nowe zmywarki Indesit Eco-Time o szerokości 45cm.

Wymiary urządzenia, idealne do niewielkich kuchni, wcale nie oznaczają mniejszych możliwości. Nowe zmywarki marki Indesit w zaledwie 60 minut umyją jednorazowo nawet do 10 kompletów naczyń. To aż o 2 komplety więcej niż standardowe urządzenia w tym rozmiarze. Nowe, przesuwane kosze na sztućce, udoskonalona konstrukcja koszy na naczynia, zwiększająca komfort użytkowania, a także możliwość regulacji koszy w zależności od potrzeb – wszystko to jest wynikiem ciągłego dostosowywania oferty producenta do zmieniających się oczekiwań konsumentów. Wyjątkowa dbałość o potrzeby nabywcy idzie w parze z troską o środowisko naturalne. Ekologiczne zmywarki Indesit posiadają potrójną klasę A i zużywają jedynie 10 litrów wody w cyklu, czyli zaledwie 1 litr wody na jeden komplet naczyń przy pełnym załadunku. Zostały przy tym zaprojektowane zgodnie z wymogami norm ekologicznych, także w zakresie wtórnego wykorzystywania materiałów.

Najnowsze zmywarki Hotpoint-Ariston o szerokości 45cm, których załadunek powiększony został o 1 komplet, gwarantują doskonałe rezultaty zmywania każdego dnia. Cykle zmywania dostosowane są do poziomu zabrudzenia, dzięki czemu naczynia zawsze będą idealnie czyste, przy minimalnym zużyciu wody i energii. A wszystko to w najwyższej, potrójnej klasie A przy zużyciu jedynie 9 litrów wody na cykl. Przy maksymalnym, 10-kompletowym załadunku, to mniej niż 1 litr wody na komplet naczyń! Zmywarki Hotpoint-Ariston należą do najbardziej cichych na rynku. Super ciche zmywanie, nawet przy 44 dB(A), jest możliwe dzięki przebudowanemu wnętrzu urządzenia. Zwiększenie powierzchni tłumiącej, naprzemienne zmywanie oraz udoskonalona budowa spryskiwaczy to ukłon producenta w stronę wymagających użytkowników, którzy cenią niczym niezakłócony, domowy spokój. Przy projektowaniu najnowszych urządzeń zadbano także o ergonomię i łatwość użytkowania sprzętów. Regulowana wysokość górnego kosza zmywarki może być dostosowywana do wielkości naczyń zmywanych w dolnym koszu, a dzięki unikalnemu systemowi łożysk, obydwa kosze wysuwają się niezwykle lekko.

Zmywarki Hotpoint-Ariston dają możliwość korzystania z szeregu zróżnicowanych programów, dostosowanych do różnych potrzeb:

  • Cykl Ultra Intensive, dzięki kombinacji pełnej mocy i ciśnienia silników bezszczotkowych oraz zwiększonym temperaturom zmywania, pozwala usunąć największe zabrudzenia, nawet z kratki piekarnika.