Udostępnij
48 praca ręczna, vintage kwiat kwiatowy, żelazne etykietki, do prasowania, do etykiety, spersonalizowanej domeny, indywidualny projekt, imienne etykietki (TB2166)
Cena
zł55.51
Dostępność W magazynie

♥ ♥ ♥ Wykonane na zamówienie do prasowania etykiety ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ rozmiar etykiety wynosi 50 mm x 25 mm , i jest 48 sztuk żelaza na etykietach w komplecie.Te etykiety są wykonane ze 100% bawełny organicznej.Możemy wydrukować logo, grafika lub tekst własny.Jeśli masz zdjęcie, można dołączyć go do rozmowy; jpg i png wszystko jest w porządku - co najmniej 300 punktów na cal, więcej-to normalne ♥ ♥ ♥ etykiety te ubrania można prać w pralce i skończyć trwałym klejem, który będzie służył przez niezliczone prania i zużycie.Etykiety idealnie nadają się do szkoły i obozu letniego.nadaje się do bawełnianej odzieży.Deska do etykiety do użytku: 1. użyj żelazko bez pary 2. oderwij papier na odwrocie etykiety 3. Temperatura osiąga 150-180 stopni 4. czas prasowania 15 sekund -20 sekund

♥ ♥ ♥

Podczas składania zamówienia, proszę podać: 1. zostaw nazwę, którą chcesz wydrukować, lub dowolny tekst w dziale "uwagi" 2. Wybierz numer czcionki, który chcesz (ostatnie zdjęcie) ♥ ♥ ♥ proszę, skontaktuj się ze mną, jeśli masz jakiekolwiek pytania!!!

Tagi: żelazna imienna bagażowa, uosobiona marka prywatna, dzianiny naklejka handmade, ozdobna etykieta tag, skrót ubrania handmade, flower label, etykieta, etykieta handmad, wykonane na zamówienie bagażowa aktywowaniu, dekoracyjne samoprzylepne winylowe kontaktowe papieru.

Cechą zmywalny
marka БРОХАМА
Skorzystaj z Torby
Typ Produktu Etykiety Do Odzieży
Materiał Tkanina
Numer Modelu TB
Rodzaj handlu hurtowego Tak(>50 Szt.)
Typ Etykiety Podstawowe Etykiety
Technika WYDRUKOWANY

Napisz opinię