Udostępnij
1KW 48v Coreless ac pierwiastki ziem rzadkich generator magnesów stałych Low RPM 110/150/180/350rpm 1000w Maglev Generator
Cena
zł3 115.36 -9 %
zł3 461.51
Dostępność W magazynie

(1) technologia patentowa: użyj najnowszą technologię "dokładne cewki", zrób jej ponad Międzynarodowej konkurencyjnej. (2) pierwotna struktura: użyj silnik dysku coreless uświadamiać sobie tradycyjny silnik sprawia, że im mniej pojemności i masy. (3) wysokie użycie: użyj specjalnej technologii coreless motor do usunięcia wąskich gardeł wykorzystania energii wiatru z niską prędkością. (4) wysoka niezawodność: specjalna struktura sprawia, że im większy współczynnik siły do tego, moc do masy i ma długą żywotność 8 czasów długiego niż tradycyjny silnik. (5) безредукторный, napęd bezpośredni, generator z niskimi obrotami. (6) wysoki standard, wysokiej jakości komponenty dla use w trudnych i bardzo środowiskach elektrowni wiatrowych (7) wysoka wydajność i niskie straty energii mechanicznej oporu (8) doskonałe odprowadzanie ciepła opłatę ramie ze stopu aluminium na zewnątrz i szczególnej struktury wewnętrznej.

1.cena, jaką zapłacił (wliczając wysyłkę)za towar, wyklucza jakikolwiek podatek celny.Nie pobieramy żadnych opłat celnych w kraju przeznaczenia. 2.proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie dodatkowe koszty te będą do licytacji/zakupu. 3. gdy generator z magnesem stałym tylko część elektryczną produkuje zabudowy, tam jest żadny podręcznik w pakiecie nie będzie. 4.Ten model VAWT nie ma кюверплаты, biały VAWT na zdjęciu powyżej jest elementem standardowym.

1.żądanie zwrotu lub wymiany jest dostępny tylko zapytania w ciągu 1 tygodnia po otrzymaniu przesyłki i zwrotu towarów w tym samym stanie, w jakim powstały. 2.proszę, skontaktuj się z nami, aby poprosić o pozwolenie na zwrot towaru.Imię i nazwisko, numer aukcji i przyczyna zwrotu powinny być zawarte w wiadomości e-mail.Wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowania. 3.proszę starannie zapakować towar.Sprawdzimy zwracany towar i niezwłocznie wysyłamy kupującemu wymianę w przypadku wykrycia wady.Jeśli odpowiednia wymiana nie jest dostępna, zostanie dokonany zwrot środków.Koszt wysyłki i obsługi, a także składki nie podlegają zwrotowi. 4.Jeśli towar zostanie znaleziony upośledzone, z którym zostanie odesłany do kupującego na koszt kupującego. 5.doskonała gwarancja na 1 rok.

Tagi: Diesel generator o mocy 10 kw, generator niskich obrotów, benzynowy generator, generator SGP, fazowy generator z magnesem stałym, stały magnetyczny generator, niskie obroty, generator maglev, koło alternatora, elektryczny generator wodoru.

Struktura średnica Wirnika
Materiał Płaszcza Stop Aluminium
generator generator magnesów bez rdzenia
Moc znamionowa 1 kw
miejsce pochodzenia towaru Jiangsu, Chiny (Kontynent)
marka FLTXNY
Dowód CE
Faza 3 faza
Numer Modelu 1 kw
Materiał Wału stal nierdzewna

Napisz opinię

Pokrewne produkty