Udostępnij
Wysokiej Jakości Неабразивный Super Chłonny Shamwow Shammys Pralnia Suszenie Sham Ręcznik Czyszczenie Wytarcie Szmatką Kuchnia Narzędzie Wow
Cena
zł38.30 -49 %
zł76.59
Dostępność W magazynie

Funkcja:

Odporny na zapachu i pleśni ShamWow!teraz jest nowa i wzmocniona za pomocą przetworzonych cynkiem bakterii, walczących z włóknami.ShamWow!jest przyjazny dla środowiska i kilka statku produktem!Obsługuje jego jakość i pozostaje miękka w dotyku, przed i po każdym użyciu!

Super chłonny oznacza krótszy czas czyszczenia dla ciebie!ShamWow! - to jak zamsz (Шамми), ręcznik i gąbka, wszystko w jednym!Jest to najlepsze rozwiązanie aby oczyścić wycieki i wycierania wszystkich powierzchni.Шамвау!wchłania do 10 razy swoją wagę w dowolny płyn!Łatwo wchłania colę, wino, plamy od zwierząt domowych i wiele innych.Nie kapie, nie tworzy bałaganu!

Przycinanie do każdego określonej wielkości.Шамвау!Gdyby Шамвау!ręcznik jest zbyt duża dla projektu, łatwo dostosuj do pożądanego rozmiaru i kształtu, przycinając nożyczkami!Przyciąć dół, aby dopasować pod zamówienie-ręczne mopa!Użyj jako maty do wanny w łazience, suszenie maty do naczyń, jako wygodny szmatki do mycia naczyń lub nawet do wosku i suszenia pojazdów!

Setki zastosowań myje, suszy i poleruje każdej powierzchni.Świetnie nadaje się do suszenia i czyszczenia kuchni, łazienki, plam z dywanów, okien, samochodów, łodzi, samochodów dostawczych, codziennych wycieki i nieszczelności.To nawet fajne-wysuszyć psa lub kota!ShamWow!неабразивен, nie porysowana!

Pranie i czyszczenie Шамвау!Myje, suszy i poleruje każdej powierzchni.Można go używać z mydłem lub detergentem przy normalnym użytkowaniu.Jeśli twój ShamWow!nie brudzi, po prostu wyciśnij go, a następnie pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu.Jeśli twój ShamWow!brudny, umieść go w pralce, używając ciepłej lub zimnej wody z detergentem normalne... w razie potrzeby dodaj wybielacz colorsafe.NIE NALEŻY UMIESZCZAĆ ШАМВАУ!W SUSZARCE LUB UŻYWAĆ ŚRODKÓW ZMIĘKCZAJĄCYCH TKANINY.ShamWow!miękki w dotyku, przed i po każdym użyciu.

Pomarańczowy rozmiar 50х60см

Niebieski rozmiar 38х38см

Tagi: wyposażenie szmata, szybkie suchy ręcznik do włosów magiczna suszenie turban, torba torebka bambusowy, bambusowy serwetka, ręcznik piłkę kuchnia, pompa bosch, chłonna tkanina, ręcznik shamwow, prześcieradło kosmetyczne, Warcraft wow.

Produkcja Uszczelka Czyszcząca
Cechą Запасенный
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty