Udostępnij
1.5"Tri Clamp X 1/4" Flare Fitting Sanitarny 304 Ze Stali Nierdzewnej Piwowar Sprzęt Homebrew Kształtki
Cena
zł19.05 -6 %
zł20.28
Dostępność W magazynie

1.5" Tri Clamp x 1/4" Flare Fitting

Dostępny jest w 3 kombinacjach, wykonanych ze stali nierdzewnej 304.

A 1.5"TC x 1/4" MFL

B 1.5"TC x 1/4" FFL

C 1.5"TC x wewnątrz: 1/4" FFL na zewnątrz: 1/4"MFL

TAK, ŁĄCZYMY WYSYŁKĘ!Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kosztów wysyłki, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail Jakieagd.pl, zanim kupisz towar(y).PŁATNOŚĆ:

Akceptujemy tylko warunkowe odkładanie.Kartą kredytową łatwo dokonać płatności na konwencjonalnym wpłaty.Adres wysyłki i wystawienia faktur muszą być zgodne.

Płatność musi zostać wysłana w ciągu 5 dni po zakończeniu aukcji.W przeciwnym razie towar(y) będzie ponownie wpisany na listę i неоплаченное sprawa zostanie rozpatrzona.DOSTAWA:

Zawsze wysyłamy towar(y) w ciągu 5 dni roboczych(sobota i święto nie dołączone) po otrzymaniu płatności.Towar(y) zostanie wysłany do rejestracji lotniczą z monitorujący numerem.

To trwa około 15-20 dni roboczych, aby wysłać do USA, Kanady, wielkiej Brytanii, Australii i Japonii 20-30 dni roboczych w innych krajach.6-8 tygodni, aby wysłać do Brazylii, Hiszpanii, Włoch i innych krajów w innych krajach nie jest określony.

Czas dostawy może się różnić w zależności od celnej opóźnienia, uroczystości,imprez lub innych niepewności.Nie możemy zagwarantować dokładnej godziny przyjazdu.

Upewnij się, że zgadzasz się z czasem dostawy przed zakupem.

Jeśli chcesz wybrać inny szybszy sposób, proszę, skontaktuj się ze mną przed zakupem.OPINIE:

Dążymy do twojej pozytywnej opinii po otrzymaniu płatności.Jeśli z jakiegoś powodu nie czujesz, że zarobiliśmy

Pozytywna opinia, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail Jakieagd.pl, skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe, aby rozwiązać każdy problem.

Zostawimy pozytywną opinię na wszystkie zakupy i będziemy ci wdzięczni za to, że podzielili się swoim doskonałym doświadczeniem z innymi Алиэкспрессерами!GWARANCJA:

Gwarantujemy, że wszystkie opisy produktów są dokładne.W tym przypadku, jeśli towar jest uszkodzony lub masz nie ten towar,

skontaktuj się z nami poprzez e-mail Jakieagd.pl.Będziemy szczęśliwi, aby rozwiązać problem jak najszybciej.ZWROT:

Zwrot lub wymiana są akceptowane na większość nieużywanych produktów w ciągu 14 dni od daty otrzymania, ale klient musi zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.

Proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru (- ów).Proszę zwrócić uwagę:

Cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.

Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Opłaty te zazwyczaj pobierane przez firmę w zakresie dostawy towarów (dostawy) lub gdy zabierasz towar

– nie należy mylić ich z dodatkowymi kosztami przesyłki.

Często zadawane pytania 1 pytanie: Jak mogę zapłacić za swoje zakupy?Odpowiedź: akceptujemy tylko warunkowe odkładanie.Kartą kredytową łatwo dokonać płatności na konwencjonalnym wpłaty. 2 Q: czy nowa(y) wysłać z numeru przesyłki?A: Tak, wszystkie części z takiego numeru przesyłki w każdym zamówieniu, i można sprawdzić status przesyłki na koresponduje stronie internetowej. 3 Q: kiedy chcę masę zakup, ile z hurtowej?A: kiedy klient chce kupić luzem, proszę nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail Jakieagd.pl, zapewnimy ci najlepszą cenę. 4: potrzebuję trochę podobne produkty, ale nie mogę dowiedzieć się w sklepie,można to zapewnić?A: Tak, można wysłać zdjęcie do nas.My postaramy się jak najlepiej, aby dowiedzieć się i odpowiedz cenę do ciebie.Ponadto, przyjmujemy indywidualny produkt.Odwiedź naszą hurtowy stronę www.fcpmcl.com dla wielu innych przedmiotów.

Tagi: miedziany potrójny kołnierz zaciskowy, доморощенный forum, stal трехламповая lampa, 5l beczka, Piwowar kawy, dla wychowanków, brewzilla 35l, zawór zaciskowy, брюзилла, duży browarnictwo.

Typ Akcesoria Dla Barów
Typ Барных Akcesoriów Доморощенный Koniczyna Montażu
Materiał stal nierdzewna
marka Napar Rekina

Napisz opinię

Pokrewne produkty