Udostępnij
Gorący wiatr kuranty 27 rurek kojące melodyjne dźwięki wewnątrz na zewnątrz okna ozdoba podwórka NDS
Cena
zł46.96 -35 %
zł73.37
Dostępność W magazynie

Gorące łapacz 27 rurek kojące melodyjne dźwięki wewnątrz na zewnątrz dekoracji okna dworu opis NDS:

Cechy:

Większy Rozmiar 27 Rurek: Ospa dzwon pochodzi z 27 rurkami.Można łatwo uzyskać piękną muzykę.

Praca ręczna i specjalny projekt: eleganckie, tradycyjne łapacz ręcznie wykonane z odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, co sprawia, że produkt jest trwały.Łapacz wykonane ręcznie, dlatego każdy ospa dzwonek wyjątkowy.

Gumtree atmosferyczne Konstrukcja: Obudowa rury specjalnie przetworzony, więc jest wytrzymały i może przez długi czas przebywać na świeżym powietrzu, bez zmian w jakości dźwięku.Ponadto, nie są one zdeformowane, lekki, łatwo powiesić.Można je umieścić zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.

Czyste dźwięki: dzięki misternej konfiguracji ten muzyczny dęty drewniany dzwon ma się pięknym brzmieniem.Nawet bardzo łagodny wiatr mógł zrobić jego wyraźnym i przyjemnym dźwiękiem.Ciesz spokojnych melodii, które grają, jak fortepian na wietrze.

Doskonały wybór na prezent: piękne kuranty-to nie tylko dobry wybór dla wewnętrznych i zewnętrznych dekoracji, ale i świetny prezent dla twojego przyjaciela, sąsiada i rodziny.Każdy chce się piękny i trwały prezent, nie schrzanisz.

OGŁOSZENIE:

Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od zdjęcia z różnych monitorów i efektu światła

Proszę, pozwól odchylenie 1-3 cm ze względu na pomiar ręczny

Specyfikacja:

Materiał:Drewniany

Rozmiar:jak na rysunku

Pakiet Zawiera:

1x łapacz

Tagi: siła wiatru, Sprzęgło 125cc, bije wiatr, gongu wiatr, jbi wind chime, przezroczyste nds, om wind chime, dźwięk wiatru, światło słoneczne dzwony wiatru, głęboki ton tych dzwonów.

Materiał Metalowe
Temat Maskotka
Styl Pasterski
typ 1 256887
Pochodzenie CN(pochodzenie)
marka DOORSACCERY

Napisz opinię

Pokrewne produkty