Udostępnij
Laser na podczerwień termometr cyfrowy wyświetlacz LCD bezkontaktowe pomiary temperatury pistolet z przodu dzieci i dorosłych
Cena
zł376.70
Dostępność W magazynie

KLACK cena jakość termometr na podczerwień profesjonalny

Termometr bez kontaktu:

Używany bez kontaktu, termometr temperatury bezpieczny i przydatny do użytku.W porównaniu z tradycyjnym ртутным termometr cyfrowy termometr AFAC w pełni bezpieczna, a dzieci nie ryzykują połknąć rtęć.Temperaturę można liczyć, nie kontaktuje się z ciałem, tak, że nie będzie przeszkadzać śpiących dzieci lub rozpowszechniać drobnoustroje.Termometr cyfrowy AFAC wykorzystuje czujnik podczerwieni najnowszej generacji, więc wartość temperatury może być zdobyte na sekundę, a wynik był klinicznie potwierdzone.Ponadto, jest on odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, niemowląt, dzieci, dorosłych i osób starszych.

Laser na podczerwień termometr cyfrowy wyświetlacz LCD bezkontaktowe pomiary temperatury pistolet z przodu dzieci i dorośli KLACK cena jakość pistolet pomiar temperatury sklepy wielofunkcyjny:

Termometr jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, a także dla obiektów.I ma kolorowy wyświetlacz LCD, automatyczne wyłączanie funkcji oszczędzania energii.Podczas korzystania z cyfrowego zielone światło tła pokazuje temperaturę w zdrowym zakresie; żółty oznacza smutną sławę; czerwony wskazuje na febrę . 3 kolorowy podświetlany wyświetlacz: kolor zielony oznacza normalną i gotowe do następnego pomiaru, żółty-ostrzeżenie o lekkiej gorączki, należy zwrócić uwagę na temperaturę ciała; Czerwony-wysoka temperatura, należy podjąć działania, aby odświeżyć lub udać się do lekarza.

Pomiar temperatury w domu profesjonalnego centrum handlowe

KLACK cena jakość bezdotykowy obudowa темометры podczerwień termopara bez kontaktu:

Bez kontaktu i z dużą dokładnością pomiaru.Należy zapewnić dwa temperatury profilu, skali Fahrenheita i skali Celsjusza do wyboru.Zapewnia funkcję dźwiękowego powiadomienia o wysokiej temperaturze ciała.Cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetleniem.Zapewnia funkcję oszczędności datę i automatyczne wyłączanie. 6. Zapewniający automatyczną funkcję wyboru szeregu, rozdzielczość ekranu LCD: 0,1 stopnia C.Temperatura robocza: 10 - 40 stopni Celsjusza, a on nie stawiał go w temperaturze pokojowej, która jest poniżej 0 stopni Celsjusza lub powyżej 50 stopni Celsjusza.

"Klack Price Quality-wiodąca firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości produktów elektronicznych w najlepszej cenie z pomocą kurierem.Wszystkie produkty Klack mają gwarancję 24 miesiące.Zespół Klack Price Quality ma działem obsługi klienta 24 godziny na dobę i 365 dni, zapewniając najlepsze zakupy. "

Tagi: szybko, bav99 a7w, cyfrowy laser termonetro, Seid, termometr, obudowa termometru laserowego, po ludzku, pirometr, mra01, fenol.

marka KLACK PriceQuality
Numer Modelu COVID 19
Pochodzenie ES(pochodzenie)

Napisz opinię

Pokrewne produkty