Udostępnij
Sprzęt do ćwiczeń brzucha urządzenie fitness-sport wielofunkcyjny napinacz Liny четырехтрубный nożny ściągacz Приседающее sprzęt
Cena
zł36.38 -14 %
zł42.32
Dostępność W magazynie

modname=ckeditor modname=ckeditor

Do: handel Hurtowy i wysyłka upadku oboje witają?

A: do sprzedaży hurtowej, oferujemy zniżkę lub wolną natychmiastową wysyłkę która tylko bierze 5-10 dni, aby przyjechać.Dla dostawy towarów spadki, jesteśmy w stanie wysłać towar do klientów na raz i nie wyjdziemy informacje o nas, jeśli chcesz.

Pytanie: kiedy mogę się spodziewać, że moje zamówienie zostanie wysłane?

A: zwykle, twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-5 dni roboczych.Dla każdego pilnego zamówienia, zrób nakładkę, kiedy złożyć zamówienie lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.Po przesyłkę można śledzić przesyłkę na stronie i informacje o śledzeniu będzie dostępna w ciągu 15 dni. (https://www.17track.net/en)

Pytanie: nie jesteś zadowolony z odebranymi przedmiotami?

A: jeśli nie jesteś zadowolony z swoimi towarami, proszę, nie spiesz się opuszczać negatywną opinię, po prostu daj nam szansę i zrobić to dobrze!Nie wahaj się z nami do naszego zespołu obsługi klienta, postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby znaleźć najlepszy sposób, aby rozwiązać problem.

Q: Co mogę zrobić, gdy czas ochrony zakupu wygasa?

A: jeśli twój czas ochrony zakupu wygasa w dniu, prosimy o kontakt z nami, a my pomożemy ci go odnowić.Tak, że twoje pieniądze nie pójdą na moje konto.

Tagi: fit equip, brzucha maszyna, pedał ćwiczeń, domowej roboty przetwórczego sprzęt, pedał roweru ściągacz, ćwiczenia w domu, zestaw ćwiczeń revoflex xtreme, brzuch, fitness battle skakanka, sprzęt fitness do użytku domowego siłowni.

Numer Modelu F10B
Pochodzenie PL(pochodzenie)
Nazwa Działu Unisex
Aplikacja Nożny Symulator
Funkcja Kompleksowe Fitness-Ćwiczenia

Napisz opinię

Pokrewne produkty