Udostępnij
Projektor prosty kurtyna składany miękki HD projektor ekran 84/100/120/150 cali 3D projekcja filmów ekran do kina domowego biura
Cena
zł20.82 -43 %
zł37.15
Dostępność W magazynie

Cechy:

1.znakomity materiał:najwyższej białe włókno szklane, jasne i realistyczne,высококонтрастное, dobra redukcja.

2.wielofunkcyjny:wyświetlanie filmu, gier sportowych, zdjęć, muzyki, gier itp., To sprawia, że twoje życie bardziej zabawne!Czy możesz przedstawić swoją firmę wykresy i dane o biurze, dzieląc się swoimi zdjęciami na swoim zdaniu małżeństwa.Można go używać zarówno profesjonalnie, jak i romantycznie,prawie, po prostu zależy od tego, czego potrzebujesz.

3.super lekki zamontowany ekran projektora:możesz rozwinąć ekran i ustawić go dosłownie w ciągu kilku minut, dzięki 12 metalowym gotowy люверсам, które można powiesić na ścianie za pomocą haczyków lub cut liny (w zestawie).Ekran nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i do użytku na zewnątrz.

Opis:

Rama i zasłony są prawidłowo rozmieszczone, aby siła wokół kurtyny była równomierna, a tym samym skutecznie eliminując nawierzchniową fale, tworząc płaski efekt i zapewniając ostrość wyświetlanego ekranu.

Dane techniczne:

Kolor:Biały

Materiał:Poliester,Spandex

Rozmiar:84 cm,100 cm,120 cm,150 cm(opcjonalnie)

Format: 16:9 w HD

Pomoc: kąt widzenia 160

Pakiet Zawiera:

1 * pomieszczenie operatora kurtyna

16 * haki

Lina 2 * 5 m(sieczna)

Uwagi:

1. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak pokazano na zdjęciach.

2. Proszę, pozwól małej różnicy rozmiarów z powodu różnych ręcznych pomiarów.

Tagi: ekran alr, ekran falcowanie balkon, mini projektor, stały ekran projektora 150 cali, Projektor 4k, ekrany projektora ze sztywnej ramie, ekran projektu, portabl monitora, ecran, kontrolny ekran projekcyjny.

marka Aceh
Typ Ekranu Przenośny Ekran
Format 16
Numer Modelu Kurtyna Projektora
Materiał Biały Matowy
Przenośny TAK

Napisz opinię

Pokrewne produkty