Udostępnij
Tuya WiFi Smart Switch 16A DIY Mini Module Panel Upgrade Remote Control Work with Alexa Google Home No Hub Required Small
Cena
zł34.46
Dostępność W magazynie

Cechy Produktu:

1.Zdalne Sterowanie Powtarzaj ten WiFi smart Plug do sieci domowej (obsługuje tylko 2,4 Ghz), można zdalnie kontrolować Smart Plug na smartfonie, gdy wychodzić z domu. 2. Trzy sposoby instalacji Moduł DIY może używać na trzy sposoby instalacji.Może on współpracować z kablem i montażowej skrzynią oryginalnego wyłącznika.Może wdrożyć inteligentne zarządzanie przełącznikiem bez zmiany oryginalnego przełącznika 3.wspólne urządzenie można podzielić systemem urządzeniem z rodziną lub przyjaciółmi, aby oni również mogli zarządzać nim. 4. Sterowanie Głosem Podłączając inteligentny głośnik, takich jak Amazon Alexa, Google Home, będziesz mógł zarządzać swoim domowym urządzeniem za pomocą głosu. 5.zegar i automatyczny spust Włączać i wyłączać podłączone urządzenia w określonym czasie.Zaplanuj włączenie wentylatora w salonie rano lub zaplanuj wyłączanie lampy dla dzieci, aby wiedzieli, że czas iść spać 6.No potrzebny jest koncentrator Smart plug działa z każdym zabezpieczoną siecią bezprzewodową 2,4 Ghz bez potrzeby oddzielnego koncentratora

Rozmiar Mini

Jak zainstalować:

1 Upewnij się, że w panelu przełącznika jest przewód pod napięciem i przewód neutralny (należy podać zasilanie na przełącznik) 2. następnie podłącz przełącznik i oryginalny przełącznik zgodnie ze schematem połączeń. 3. Nie spiesz się zainstalować obudowę, najpierw należy podłączyć urządzenie.: Najpierw należy wyłączyć główny wyłącznik zasilania w domu.Upewnij się, że nie ma niebezpieczeństwa porażenia prądem elektrycznym, Nie martw się o opakowaniu, jest schemat podłączenia centralki.Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zawsze możesz skontaktować się ze mną.

Jak przeprowadzić?

Istnieją trzy sposoby instalacji, w zależności od aktualnej sytuacji wybierz spójny sposób. 1. z oryginalnym podwójnym przełącznikiem.Że światło może być sterowany aplikacją i przełącznikiem dwukierunkowym. 2. z oryginalnym pojedynczym przełącznikiem.Że światło może być sterowany aplikacją i jednym przełącznikiem. 3. bezpośrednio połączyć się na żywo linii i linii neutralnej.Że światło może być tylko aplikacją.Uwaga: 1. okablowanie musi być zgodne z metodą instalacji, podany w instrukcji.Żywa linia i neutralna linia muszą być połączone poprawnie. 2. jeśli jest on używany do sterowania gniazdem, to musi być zainstalowany przewód uziemienia elektrycznego. 2. jeśli nie jest on zainstalowany w rozdzielni, to trzeba go zabezpieczyć i chronić. 3. w każdym przypadku długość linii neutralnej powinien być większy, niż na Żywo linia.

Po instalacji, czy wpłynie to na wygląd?

- Oczywiście, że nie.Po zainstalowaniu modułu Smart Switch panel zamykany na zewnątrz.On jest bardzo mały i może być zainstalowany w większości skrzynek rozdzielczych, i nie wymaga wymiany paska.Bardzo nadaje się do DIY-transformacji twojego przełącznika.

Aplikacja zdalnego sterowania:

Moduł Smart Switch jest podłączony do serwera przez sieć Wi-Fi, a to oznacza, że można sterować gniazdkiem przez swoją mobilną sieć telefoniczną, gdziekolwiek jesteś i kiedy by się nie znajdowały.Możesz włączyć ogrzewanie lub klimatyzacja z góry, przed powrotem do domu, tak, że kiedy wrócisz do domu, będziesz miał komfortowa sytuacja.Oczywiście, można również grupować kilka modułów przełączników, aby zarządzać grupą świateł na swoim telefonie.

Sterowanie Głosem

Moduł Smart Switch może być inteligentne głośnikami, takich jak Amazon Alexa, Google assistant itp. można żyć elegancko, uwalniając swoje ręce, dokładnie tak samo, jak masz profesjonalnego lokaj.

Zaplanowane Zadania

Można ustawić funkcję timera, niektóre urządzenia mogą nie działać automatycznie, gdy wychodzisz lub powrót do domu.

Wspólne Urządzenie:

Można podzielić sterowanie urządzeniem z rodziną lub przyjaciółmi, aby oni również mogli zarządzać nim.

Jak pobrać aplikację

Otwórz swój własny sklep z aplikacjami, znajdź "Tuya Smart" i zaznacz go.Można również zeskanować kod QR poniżej, aby pobrać.

Jak dodać urządzenie do aplikacji

Po zainstalowaniu aplikacji i rejestracji konta.Do podłączenia do systemu wymaga tylko sześć prostych kroków. 1. Kliknij przycisk "+" w głównym interfejsie. 2. telefon komórkowy Bluetooth od razu znalazł urządzenie.Kliknij przycisk Dodaj. 3. Po wybraniu urządzenia, naciśnij przycisk "+" . 4. wybierz Wi-Fi, z którą chcesz się połączyć, i wprowadź hasło.Naciśnij przycisk, aby Potwierdzić 5. czekam konfiguracji urządzenia 6. wreszcie, można nadać mu nazwę i nacisnąć przycisk Zakończ Uwaga: 1, konfiguracja Bluetooth wymaga, aby dali zezwolenie aplikacji na korzystanie z Bluetooth 2, Bluetooth ma ograniczenie zasięgu transmisji, więc proszę, bądź obok niego przy dodawaniu 3, niektóre urządzenia mogą być ustawione razem.Ale trzeba sprawdzić ich odpowiednia lokalizacja 4, Jeśli nie używasz konfiguracji Bluetooth, proszę, skontaktuj się ze mną, mogę ci mówić inne sposoby. 5, Istnieją dwa sposoby, aby zresetować urządzenie: A. usunąć urządzenie w aplikacji, B.naciśnij przełącznik 6 razy stale i szybko

Tagi: przełącznik tuje, mini sonoff, dom inteligentny, adaptacja Wi-Fi, przełącznik Wi-Fi, mysz do gier lqs, drzwi tuje mądra, monitor PC, przełącznik homekit, sonoff fob.

Wsparcie dla aplikacji 1 tuje mądra
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Kompatybilność Wszystko Jest Zgodny
Typ Wi-Fi 2.4 Ghz 802.11 b/g/n
Rozmiar 42mm*42mm*20mm
Znamionowy Prąd 16A
Stan złożenia Gotowy do pracy
Napięcie znamionowe AC 100-240v 50/60 Hz
marka RightSitu
Wsparcie dla aplikacji 2 mądra życie
Numer Modelu TuyaMINI06
Kamera Jest Wyposażona W No
Dowód ROHS

Napisz opinię

Pokrewne produkty