Udostępnij
Zwierzę czworonożne kot Bichon Teddy mały pies odzież zima plus aksamit gruba Zimowa odzież Świąteczna
Cena
zł34.81 -40 %
zł58.04
Dostępność W magazynie

Zwierzę czworonożne kot Bichon Teddy mała psia odzież zima plus aksamit gruba Zimowa odzież Świąteczna

Kolor: brązowy, granatowy, niebieski materiał: bawełna rozmiar: S, M, L, XL, XXL kategoria produktu: odzież domowa, bielizna nocna Styl: Casual, rozmiar długość pleców klatki piersiowej próbny waga (tylko dla porównania) S 20 cm 32 cm 0,5-1,5 kg M 25 cm 37 cm 2,5 kg L 30 cm 42 cm 3,5 kg XL 35 cm 47 cm 4-5 kg XXL 40 cm 52 cm 5-6,5 kg

Kontakty

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi produktami, i masz jakieś problemy z nim, możesz skontaktować się z nami za pomocą wiadomości, handlowego, menedżera, e-mail lub telefonu.

O płatność

Akceptujemy następujące sposoby płatności:

1. Ali-pay(Escrow)

2. Przelew Bankowy

3.karta kredytowa, itp.

Napisz do nas, aby uzyskać informacje

Sposób płatności przelewem należy dodać $25,00 do ogólnej kwoty prowizji za transakcję bankową

O wysyłce

1. Twój towar zostanie wysłany pocztą lotniczą poczta wieloryba w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności lub w oczekiwaniu na zapłatę.

Uwaga: proszę dokładnie sprawdzić swój adres i numer telefonu,kod pocztowy.Jeżeli twój adres nie będzie kompletna, nie wyślemy zamówienie.

2. Otrzymujesz towar musi zająć 15-45 dni roboczych (z wyjątkiem dni świątecznych).

Niektóre kraje są bardzo daleko,na przykład Brazylia kraj może potrzebować 60-90 dni.

3. Jeśli chcesz otrzymać towar szybciej, wybierz szybką dostawę, takie jak EMS, FedEx,DHL, ale są one droższe, niż porcelanowa poczta Lotnicza poczta.

Zanim zamówisz towar,skontaktuj się z nami, a my musimy dodać różnicę w cenie.W przeciwnym razie nie wysłał bym ci ten towar.

Dziękuję ci za radę.

Zasady Zwrotu I Zwrotu Środków Pieniężnych

1. Jak masz swoje przesyłki,proszę dokładnie sprawdzić, czy opakowanie i towar po raz pierwszy.Dwie sytuacje:

a.No problem jakości : Jeśli jesteś niezadowolony z produktu,skontaktuj się z nami w ciągu 7 dni i zwrócić go w ciągu 10 dni od daty otrzymania.Podaj nam numer śledzenia przesyłki i przyczynę zwrotu.opłata za zwrot płatne przez kupującego.

b.problem jakości: wady/uszkodzenia,proszę nie otwierać spór, przed skontaktowaniem się z nami.Niezgodność koloru nie odnosi się do problemów jakości,spowodowane kilkoma innymi elementami,takimi jak oświetlenie tła itp.

3. Po tym,jak nie dostał swoje przesyłki są 2 sytuacje:

a.ciągle w drodze - proszę cierpliwie czekaj, skontaktuj się z nami, aby przedłużyć czas ochrony dla ciebie.( można sprawdzić status przesyłki na stronie)

b.zwrot/utrata - najpierw skontaktuj się z nami,możemy wysłać go ponownie lub zwrócić ci pieniądze.

O sprzężenia zwrotnego

Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne, dlatego, jeśli otrzymałeś towar i jesteś zadowolony z nich, proszę, zostaw pozytywny komentarz, a my również możemy to zrobić.Jeśli nie jesteś zadowolony z nich, przed opuszczeniem negatywną opinię, proszę, daj nam znać w pierwszej kolejności i pomóc rozwiązać problem, dopóki nie jesteś zadowolony z nimi.

Tagi: maty do kąpieli przez cały, domowy тапет, bichon Fryz, суконная pies, odzież dla tego terrier, бишонская pies, puff do czyszczenia twarzy, bichon-Fryz, bichon, ręcznik kuchenny fartuch.

Rozmiar
Numer
Typ Psy
Materiał
szablon Zwierzę
Kategoria Produktu
Kolor
Styl

Napisz opinię

Pokrewne produkty