Udostępnij
Łożysko koła DAC3870DW DAC38720037 hotel łożysko DAC35640037 uniwersalne łożysko
Cena
zł90.08 -6 %
zł95.83
Dostępność W magazynie

Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam 5 gwiazdek

Wasze zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać każdy problem i zapewnić państwu lepszą obsługę klientów.Damy ci pozytywny komentarz po otrzymaniu płatności.Jeśli jesteś niezadowolony z szczegółami, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim da nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Płatność

1) akceptujemy Alipay, western union, TT.Wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

O wysyłce

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO / FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4.przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu tego czasu, prosimy o kontakt z nami.Upewnimy się za wysłaniem i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

8. jesteśmy sprzedawca nie odpowiadamy za podatek na import, kupujący ponosi za to odpowiedzialność.Każdy spór, wywołany tym, irracjonalnie.

9. jeśli kupujący dostarczy cpf lub cnpj, będzie lepiej, aby ją jak najszybciej.Dziękuję

Zwrot towaru i pieniędzy

1. masz 30 dni, aby skontaktować się z nami, a 30 7 dni, aby przywrócić go od dnia jego otrzymania.Jeśli ten przedmiot jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda zwrotu lub WYMIANY.NO wyjątku!Cena wysyłki niedźwiedź sprzedającym i kupującym w połowie.

2.Wszystkie produkty muszą być zwracane w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po #.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Jakieagd.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt (y) nie są tak reklamowane.

Tagi: buyang, seria łożysk kulkowych, 607zz, atv, kulowy niedźwiedź, feishen, 6000ZZ, łożysko jzn, łożysko kulkowe wrx, łożysko kulkowe ganzo.

marka PXKA

Napisz opinię

Pokrewne produkty