Udostępnij
2 pary awokado/lawenda nogi peeling maska usunąć martwy naskórek pięty wybielanie peeling maska do stóp pedicure skarpetki stopy peeling patch
Cena
zł17.21 -50 %
zł34.42
Dostępność W magazynie

modname=ckeditor modname=ckeditor 2 pary awokado/lawenda nogi peeling maska usunąć martwy naskórek pięty wybielanie peeling maska do stóp pedicure skarpetki stopy peeling patch

Podręcznik użytkownika - prawidłowa instrukcja jest bardzo ważna, i będzie mieć wpływ na efekt maski do stóp.

1. Umyć i moczyć nogi w gorącej wodzie, a następnie osuszyć stopy. 2. użyj nożyczek do cięcia uszczelnienie pakietu maski do stóp. 3. załóż maskę do stóp, zaleca się nosić kilka normalnych skarpetek na zewnątrz, aby zapewnić odpowiedni kontakt z esencją. 4.zdejmij maskę do stóp przez 35-95 minut, a następnie wyczyścić nogi. 5. Większość ludzi zaczyna łuszczyć się od martwej skóry po 48-godzinnym użycia, ale z powodu różnego rodzaju skóry komuś może trzeba użyć 2-3 pary, użyj maski do stóp ponownie w ciągu 48 godzin. 6. Nie należy stosować maskę, jeśli masz aktywny cięcia lub rany. 7. oferujemy państwu moczyć nogi w gorącej wodzie, po 48-godzinnym użytkowania.

Uwaga: po użyciu od około 3 do 5 dni stary pedał Кутин odpadów stopniowo odpada, 5-7dni w tym procesie.Ponieważ metabolizm jest inny dla każdego, więc i czas upadku też różny.

Pakiet zawiera: 2 pary=4szt maska do stóp(2 rodzaje,każda 1 para)

modname=ckeditor

Tagi: plastry do stóp, awokado, oleju plaster, детоксикационный plastry do stóp, детоксикационная noga, детоксикационный plaster, owocowy pasztet, mrówka łata, ikona awokado, awokado żelazo na patchu.

Podłoga Kobieta , mężczyzna
okres trwałości 3 lata
Kraj/region produkcji Chiny
marka эферо
Ilość sztuk Combo
Dowód GZZZ
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Funkcja 2 детоксикационный plastry do stóp
Peeling Do Stóp Naprawa,Nawilżenie,Wybielanie
Skorzystaj z Noga
Składnik Miękka Maska Do Stóp Peeling
Efekt skarpety do pedicure złuszczające
Numer Modelu Maska Do Stóp Peeling Skarpetki
Przedmiot Miękka Maska Do Stóp Peeling
funkcja 3 peeling maska do stóp
GZZZ YGZWBZ
CZYSTA MASA 2 pary
Funkcja 1 Usuń Martwy Naskórek , Пригладьте Modzele , Nawilżający
Typ Maska Do Stóp

Napisz opinię

Pokrewne produkty