Udostępnij
David głowa rzeźby skandynawskie czarno - białe plakaty i reprodukcje ścienne sztuka obrazy na płótnie Obrazy salon dekoracji domu
Cena
zł11.12 -49 %
zł22.20
Dostępność W magazynie

Wymiary

10x15cm-60x90cm, jeśli chcesz inny rozmiar, to możemy również zrobić dostosowywający dla ciebie,jak razem dajemy do nas wiadomość.

Uwaga

Domyślnie biały krawędzi nie ma.Ale jeśli trzeba, dodajemy 3 cm artykuł biały krawędź w 4 strony ( jak pokazano na rysunku poniżej ) za darmo,wystarczy zostawić nam wiadomość, aby powiedzieć nam, że potrzebujesz 3 cm biały krawędź, czy nie ,po dokonaniu zamówienia.to dla rozciągnięte po otrzymaniu płótno, jeśli masz inne wymagania( nie jest potrzebny biały krawędź lub potrzebujesz biały krawędź z innymi wymiarami, lub potrzebujesz efekt lustra krawędzi), prosimy o kontakt z nami.Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, prosimy o kontakt z nami!Przyjmujemy również wykonaną na zamówienie obraz olejny.

Opis produktu

Marka: Tempest Materiał: płótno opakowanie: 1 szt./lot Uwaga: 1.porównaj wymiary części z państwa, proszę, pozwól różnicę w 1-2 cm ze względu na pomiar ręczny. 2.ze względu na różnice w oświetleniu i ekranie kolor elementu może się nieco różnić od zdjęcia.

Wyświetlacz Produktu

Uwaga

Domyślnie biały krawędzi nie ma.Ale jeśli trzeba, dodajemy 3 cm artykuł biały krawędź w 4 strony ( jak pokazano na rysunku poniżej ) za darmo,wystarczy zostawić nam wiadomość, aby powiedzieć nam, że potrzebujesz 3 cm biały krawędź, czy nie, po dokonaniu zamówienia.to dla rozciągnięte po otrzymaniu płótno, jeśli masz inne wymagania( nie jest potrzebny biały krawędź lub potrzebujesz biały krawędź z innymi wymiarami ,lub potrzebujesz efekt lustra krawędzi), prosimy o kontakt z nami.Jeśli potrzebujesz inny rozmiar, prosimy o kontakt z nami!Przyjmujemy również wykonaną na zamówienie olejową malarstwo.

zero

zero

Tagi: nordic pomnik, Jacques Dawid płótno, czarno-biały plakat muzyczny, wystrój ścian rzeźba metal, rzeźby plakat, tynk głowica, David plakat, rzeźba Dawida, plakat, plakat muzyczny.

Oryginał No
korzystanie z Strona Główna,Dom, Salon, Wystrój Sypialni
Tryb ramki Bezramowe Lusterka
dostosowywający rozmiar TAK
Może zrobić ramkę, czy nie My też możemy zrobić zdjęcie w ramce
marka Burza
Typ Druk Na Płótnie
Przedmioty Rysunek Malarstwo
Forma Pionowy Prostokąt
Prezent Najlepszy prezent dla przyjaciół, rodziny
Średni Wodoodporny Tusz
Materiał Płótno
Numer Modelu 91102340
Ramka Bez ramy
Baza Odniesienia Płótno
Styl skandynawski styl
Technika Malowanie Natryskiem

Napisz opinię

Pokrewne produkty