Udostępnij
Samochodowe naklejki wystrój motocykl naklejki pięć szczęśliwych rodzinnych akcesoriów dekoracyjnych twórczy krem do opalania wodoodporny PVC,6cmx30cm
Cena
zł6.13 -67 %
zł19.13
Dostępność W magazynie

Samochodowe naklejki wystrój motocykl naklejki pięć szczęśliwych rodzinnych akcesoriów dekoracyjnych twórczy krem do opalania wodoodporny PVC,6cmx30cm

Zupełnie nowy, silny wszechstronność i dobrej jakości.Łatwy w instalacji, po prostu włóż go, nadaje się do wszystkich pojazdów.

Materiał: wysokiej jakości materiał PVC materiał dla ochrony środowiska, wodoodporny i krem do opalania, nie blakną

rozmiar:6cmx30cm

Pakiet zawiera:

1 X samochodowe naklejki wystrój motocykl naklejki pięć szczęśliwych rodzinnych akcesoriów dekoracyjnych twórczy krem do opalania wodoodporny PVC,6cmx30cm

Kolor: jak pokazano na rysunku

① Metoda klejenia małych naklejek samochodowych za pomocą (na sucho metoda klejenia)

Narzędzia: szmaty, zgrzebła lub karty kredytowe

1. Oczyść ciało i trzymać go w suchym.

2. Znajdź pasty.W normalnych okolicznościach powoli naklejaj makaron, jednocześnie czyszczenie jej narzędziami i otwierając dolną papier.

3. Jeśli rysunek nie jest duży, można również oderwać przezroczystą folię transferową i naklejki przed przyklejeniem.Ale trzeba być ostrożnym, aby nie spowodować przypadkowego przylegania.

4. po naklejeniu zdrap i kliknij jeszcze i jeszcze kilka razy.Przezroczysta krzywa transferu membrana została usunięta.

5. w drzwiach i w samochodzie szew z pomocą artystycznego noża, z wewnętrznej strony torby.

6. Nie wolno dopuścić, aby naklejki i obudowa mieli jakiekolwiek podział lub wypłynąć.

② Metoda klejenia dużych naklejek samochodowych za pomocą (mokrego metody klejenia):

Narzędzia: szmaty, zraszacze, zgrzebła lub karty kredytowe

1. Wyczyścić obudowę i równomiernie kiść wody na części obudowy, które będą наклеены, aby zmniejszyć lepkość naklejki i ułatwić regulację położenia.

2. Znajdź pasty.Powoli jedną stronę wklejać, przy tym delikatnie соскабливаем narzędziem, jednocześnie ujawniając papier.

3. w przypadku klamki lub антифрикционной paski materiał powinien być przecięty i owinięty w zależności od sytuacji.

4. ustaw poprawnie.Po potwierdzeniu ogólnego kształtu kilka razy wytrzeć wodę i pęcherzyki.Przezroczysta krzywa transferu membrana została usunięta.

5. w drzwi i samochodzie szew z artystycznym nożem, z wewnętrznej strony torby.

6. Nie wolno dopuścić, aby naklejki i obudowa mieli jakiekolwiek podział lub wypłynąć.

7. staraj się, aby wilgoć w etykietach dokładnie wyschła, i w miarę możliwości można wykonywać umiarkowane temperatury i suszenie.W zależności od pogody, umyć samochód za dzień-dwa

Sposób czyszczenia:

Delikatnie zdrap krawędź naklejki paznokciem i całkowicie oderwać.Nie pozostawia żadnych śladów i nie uszkodzi farby.W zimie, jeśli jest zimno i nie można zeskrobać krawędzie i narożniki, taśmy klejące, można jak należy ogrzewać prądem, suszarka do włosów, a klej, można łatwo usunąć po tym, jak on zostanie zmiękczona.

Kultura naklejek:

Samochodowe naklejki, powszechnie znane jako "La Hua", jak wiadomo, powstały w Stanach Zjednoczonych.Najpierw pojawił się w formie publicznego, a stopniowo przekształcona w coś w rodzaju samochodowego okucie z rozwojem nauk humanistycznych.

Różne "ciągnąć kwiaty" mogą czuć się inaczej.Jak zrobić "La Hua" bardziej zindywidualizowanych, w całości należącym do twojego stylu!W wyścigach odkryjemy, że każdy samochód jest kolorowy i atrakcyjny.

To efekt naklejek na ciało.

Jak zrobić swój samochód innym?Naklejki to najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób.Samochodowe naklejki wyglądają jak ubrania ludzi i mogą ulec zmianie w każdej chwili

Tagi: rękawiczki wełniane czarne, wózki golfowe światła, honor 9 opel case, galaxy cover j710, гидратные opony samochodowe, dolbi surround tv, гидратная maska do włosów, falownik lexus gs, gt msx 125 escape.

Kategoria Naklejki
Wysokość Produktu 0.01cm
Typ Naklejki Nadwozie Samochodu
Długość Produktu 30cm
Szerokość Produktu 6cm
Typ Samoprzylepna Naklejka
Projekt Kreskówka
Opakowanie Nie Pakuje
Model Oem
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Umieszczenie Naklejki Całe Ciało
Rodzaj Materiału PVC
Dla Samochód,rower,laptop,deskorolka,bagaż,ściana itp

Napisz opinię

Pokrewne produkty