Udostępnij
(Statek z UE) 220V 40W laserowy CO2 źródło zasilania do grawerowania laserowego cięcia DIY grawer
Cena
zł172.46
Dostępność W magazynie

Promuj do brytyjskiego i europejskiego nabywcy

Wysyłanie Bezpośrednio Z Naszego Magazynu W Niemczech

Sposób dostawy : lokalny agent przekazywania

Nie Wysyłaj W

Jersey i Гернеси (GY1-9,JE1-4,BF) w wielkiej Brytanii

Campione d ' Italia: 22060 ; Livigno: 23030 we Włoszech

Usunięte powiatowe i wyspiarskich opłaty , proszę sprawdzić "dostawa i przetwarzanie", aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje

Mamy również magazyn w Ameryce/ Niemczech i Sydney

Proszę, Kliknij W Sklepie Home-Categories, Aby Sprawdzić, Czy Towar Jest Na Magazynie Za Granicą

Z dużą wydajnością i krótkim czasem reakcji ten laser źródło zasilania przeznaczona jest do laserowego urządzenia CO2.Ten zasilacz ma doskonałą kompatybilność z laserowym urządzeniem i może być podłączony bezpośrednio.Może on przyjmować interfejsu sprzężenia zwrotnego, który może być stosowany w zamkniętej pętli sterowania i testowania prądu roboczego lasera.Z tym źródłem zasilania laserowe urządzenie będzie łatwo uruchomić i pracować z wysoką wydajnością konwersji i dłuższy oczekiwany okres eksploatacji.

Cechy: przełącznik zabezpieczenia: sprawdź zewnętrzną wodę, wentylację itp., Aby chronić urządzenie laserowe szybkość reakcji i efekt, wysoka wydajność, może również przedłużyć żywotność lampy laserowej.Łatwe sterowanie: start i stop lasera mogą być łatwo kontrolują poziom TTL.Nowa funkcja: terminowe scena sądząc która część jest uszkodzona rura lasera lub moc lasera.Dobra kompatybilność: może być stosowane do wiązką rurek 40 Watt od różnych producentów.Wysoki poziom bezpieczeństwa: wejście i wyjście zasilacza podzielone całkowicie, aby uniknąć niebezpieczeństwa porażenia elektrycznego.Ochrona od obwodu otwartego: z dobrze uziemionych obudową zasilacz może pracować w obwodzie otwartym, w krótkim czasie, co może zapobiec uszkodzeniu lasera źródła zasilania z powodu pęknięcia rury laserowej, zwiększając tym samym żywotność źródła zasilania.moc regulowana jest poprzez Sterowanie TTL lub zmiennym rezystorem 5K, mała konstrukcja z najwyższej schematem sterowania PWM.Obsługuje dowolny CO2-laser o mocy do 40w.Zastosowanie do grawerowania, cięcia pieczęci itp.

Specyfikacja: moc wyjściowa: 40 W wilgotność względna: ≤85%.Sposób chłodzenia: naturalne chłodzenie powietrzem napięcie Wejściowe: AC 110V-220V regulowane maksymalne napięcie wyjściowe: DC 25KV Maksymalny prąd wyjściowy: DC 20mA wymagania środowiskowe: temperatura: -10~ 40℃ izolacja wytrzymuje napięcia: Wejście-Wyjście, wejście-obudowa: AC2000V-10mA-60s; czas reakcji (od czasu wejścia do prądu wyjściowego do wartości nominalnej): ≤1 ms.

Pakiet zawiera: 1x 40w źródło zasilania

Płatność: 1.płatność musi być dokonana w ciągu 5 dni od zakończenia aukcji. 2.Można płacić za pomocą Visa,Mastercard,Western Union,QiWi i bankowym.Akceptujemy również Alipay na Jakieagd.pl. 3.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek ważne opłaty,podatki i opłaty.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą te dodatkowe koszty do zakupu 4.proszę podać swoje życzenia specjalne w dziale uwagi do wiadomości w przypadku płatności.Wysyłka: 1. Dostawa na całym świecie. (Nie wysyłamy do skrzynki pocztowej) 2. wyślemy ci e-mailem numer przesyłki po wysłaniu towaru, aby można szczegółowo śledzić swoją przesyłkę. 3. wysyłamy części głównie przez EMS, słup Hongkongu,słup Chin,DHL,UPS,FedEx,TNT i specjalną linię ekspresowa obsługa. 4. czas dostawy: w ogóle potrzeba około 6-15 dni roboczych najwięcej stolicy i duże miasta, małe miasta lub odległych obszarach może trochę więcej. 5. Prawie wszystkie towary będą dostarczane bezpośrednio z naszych wielu magazynów do ręki/drzwi, to bardziej cenne, jeśli zostawisz dokładny adres zamieszkania z ważnym numerem kontaktowym telefonu.Gwarancja: 1. Wszystkie nasze części (jeśli nie zaznaczono inaczej) pewność, że są całkowicie nowe i są transportowane z pełną gwarancją nie mniej niż 12 miesięcy. 2. aby uzyskać odszkodowanie w dniu przyjazdu, prosimy, bądźcie gotowi do współpracy, aby zrobić zdjęcie uszkodzenia i przesłać nam do sprawdzenia. 3. w przypadku potwierdzonego małego produktu wadliwego twoim zdaniem, możemy wysłać państwu części zamienne, w większości są one bezpłatne, ale dla tych drogich części (na przykład,ekran LCD), możesz po prostu przywrócić uszkodzone części do wymiany dobrych. 4. kupujący ponosi koszty wysyłki za zwrot, płacimy ponowne wysłanie.Opinie: 1.wyjdziemy pozytywny wynik oddziaływania po otrzymywać odszkodowania. 2.Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważne. 3.proszę,skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru po jego otrzymaniu, damy ci zadowalającego rozwiązania, zanim zostawić neutralną lub negatywną opinię.

Tagi: rura laserowa, 40 W co2 laser tube, głowica co2, laser co2 maszyna, ym laser co2, cięcie laserowe ekstraktor, grawerowanie laserowe, CO2-laser o mocy 40 W, grawer laserowy 40 W, grawer laserowy 15 W 50.

marka Амонстар
Maksymalny prąd wyjściowy Stały prąd 20 ma
Maksymalne Napięcie Wyjściowe DC 25KV
stan Zupełnie nowy
Aplikacja CO2-laser do grawerowania laserowego o mocy do 40 W, do cięcia uszczelek itp.
Numer Modelu JGDY-KH40W

Napisz opinię

Pokrewne produkty