Udostępnij
Modułowa ładowarka PD Car Charger Desktop Dual-port VOOC One Plus PD3.0QC4 Multi-port High Power
Cena
zł84.33
Dostępność W magazynie

modname=ckeditor

Napięcie wejściowe wszystkich modułów wynosi DC12v~28v, która będzie natychmiast uszkodzone!

Port dc XT30 X60 służy tylko do testowania niskiej mocy.Zaleca się, aby moc wejściowa port dc nie przekraczała 300 W, w przeciwnym razie doprowadzi to do uszkodzenia portu dc.Proszę, wprowadź port XT dla wysokiej mocy.

Opis protokołu: główny dyrektor chip wykorzystuje 3518S

Port USB-C: wsparcie PPS PD QC4+ QC2.0 QC3.0 AFC FCP SCP MTK i zwykłego 5V DCP APLE2.4A

Wyjście C-portu 100w wymaga użycia przewodów E-marker 5A, w przeciwnym razie tylko moc zdolność 20V3A, z przewodem 5A E-Marker może wyświetlać 20V5A

Port USB-A: nie PD PPS QC4+, inne protokoły są takie same, jak port C, więcej wyjść VOOC (wymagany oryginalny kabel)

Aktualizacja produktu, 400W, 500W, 1000W wspieranie stacje zmodernizowany do nowej generacji modułowych stacji ładowania, które można uciszyć wewnątrz na życzenie, z wkładem PD.

Moduł zasilania DIY, proszę zwrócić uwagę, że dodatnie i ujemne bieguny nie są skierowane, i odwrotnie połączenie będzie świecić natychmiast.Wszystkie moduły na tej stronie zebrane DIY.

Przed włączeniem modułu sprawdź dodatnie i ujemne bieguny.Należy użyć multimetru, aby sprawdzić, czy jest podłączony port dc pozytywnie lub negatywnie (wewnętrzny i zewnętrzny ujemny).Jeśli światło nie świeci, będzie on skierowany do tyłu.

W tym samym czasie, po podłączeniu linii dc XT30 i XT60, należy użyć multimetru do pomiaru pozytywnych i negatywnych wartości każdej linii prądu stałego.

Tagi: gitarowy domek dla lalek, gitara Argentyna, гипюровый sweter, gitara jak jest zbudowany, гитарное combo 10 W, gitara zginanie żelaza, gitarowy lud 22 mm, gitara es335 diy, guirlanda led 1m.


Napisz opinię

Pokrewne produkty