Udostępnij
27.5 g włókna keratyny do przedłużania włosów Full Hair Fibras Capilares Fiber Hold Spray Powder Hair Treatment Odrośnięcie
Cena
zł12.08 -29 %
zł17.25
Dostępność W magazynie

modname=ckeditor

Po użyciu wystarczy tylko posypać włókna na rzadkie części włosów, delikatnie wyczesać, a cały proces "włosy" może być zakończona w ciągu 30 sekund.

Po tym jak włókno посыпано i расчесано, tworzy efekt elektrostatyczny, i to szybko plącze się na włosach, naśladując otrosshie kosmyki włosów, sprawia, że włosy są coraz grubsze i grubsze, a ogólne wrażenie jest naturalnie i bez zarzutu, nawet jeśli przyjrzeć się bliżej, to łatwo zauważyć w nim subtelności.Efekt ten sprawia, że bardzo swobodnie.

Po tym, jak włókno używane, niełatwo go wrzucić, ciągnięcie, расчесав włosy lub nawet сдувая je na wietrze.Nawet jeśli pocił się, że to nie wpłynie na niego, ale można go dokładnie umyć szamponem.

Jeśli odzież brudna włóknami, można je zdjąć jednym lekkim dotknięciem.On nie będzie w pełni sobie kołnierz i spodnie, pozwalając beztroski rock swój urok.

Tagi: włókno stylizacja włosów utrzymać spray, włókna keratyny, Spray Proszkowy, szampon z olejkiem do włosów, butelkowe, proszek, Gadżet 2020 roku, zakurzone proszek, włosy włókna utrzymać spary, Иннов, włóknistej puder do włosów.

Typ Towaru Na Porost Włosów
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Licencja Na Produkcję 2020
Ilość 1 szt.
CZYSTA MASA 27,5 g

Napisz opinię

Pokrewne produkty