Udostępnij
Części zamienne do automatycznego przełącznika ładowania akumulatorów 12/24V Quick Release Scap Terminals Clam AUTOmotive parts NARZĘDZIE Battery TerminaL
Cena
zł23.00
Dostępność W magazynie

Cechy:

Szybkozłącza złącza akumulatora samochodowego.

Jeden czerwony (dodatni) i jeden niebieski (ujemny) zacisk.

Kabel jest mocowana zaciskiem śrubowym.

Są one przeznaczone tylko dla okrągłych zwykłych zacisków baterii.

Produkt ten jest używany do mocowania przewodów, przeznaczony dla użytkowników, którzy często trzeba wymieniać baterii.gdy chcesz zmienić baterię, wystarczy ją podnieść.

izolacyjna powłoka, która pozwala szybko usunąć baterię, a następnie umieścić nowy akumulator, który można bezpiecznie zamocować .

Łatwe i wygodne.

Pakiet:

Terminal 2szt (jeden czerwony, a drugi niebieski)

zdjęcie, które zrobił klient Indiach z naszym opiekunem klienta

czysty i schludny magazyn

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymasz swojego zamówienia po 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Będziemy go śledzić swoje zamówienie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. Czas Dostawy:

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni na zwrot od daty jego otrzymania.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!

Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Jakieagd.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane. 1 1. ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty wynosi 12 miesięcy (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY SZCZEGÓŁY

UPŁYNĄŁ TERMIN GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Jakieagd.pl!Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna.Prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli spełnić twoje zadowolenie.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Tagi: koszulka z jeleniem, zacisk akumulatora ryobi 12v, Zaciski akumulatora 12V motyl, Wózek zaciski akumulatora 12v, odtwarzacz mp4 z dotykowym ekranem dla nissan qashqai, 12V akumulator odcięła zacisk, bmw f07 wykończenie wnętrz, osłona przeciwsłoneczna mercedes w203, szyba samochodowa osłona przeciwsłoneczna Mercedes, siodło dla kobiety.

Typ Części Narzędzi Ręcznych

Napisz opinię

Pokrewne produkty