Udostępnij
110 cm wodoodporna szybko pojawiające się посадочная zabaw dla DJI MAVIC PRO/Spark/Phantom3 4/Inspire/Air 2 helipad RC Drone Parts Accessories
Cena
zł145.63 -5 %
zł153.30
Dostępność W magazynie

Cechy: 【1】посадочная zabaw 1100 mm stosuje się w różnych miejscach i дронах w różnych rozmiarach.Посадочная zabaw łatwy w użyciu i złożeniu .Jest lekki i łatwo tolerowane. 【2】Zrobić start i lądowanie, bezpieczniejsze i bardziej niezawodne jest on stosowany do wielu rozmiarów drona, w tym serię dji mavic, dji spark i tello. 【3】неразрушающее szybkie składanie,łatwo tolerowane Rozwiń rozmiar:1100x1100mm rozmiar skrzydła:470x470mm. 【4】wodoodporny wodoodporna tkanina dobrej jakości. chroni dron z brudu,piasku,kamieni,błota,gorącej powierzchni. 【5】 plastikowe kolce+odblaskowe rozkład światła z czterech plastikowych bolców, w gruncie brudu może być stała praca, bardziej stabilna i gładka(kolor wysyłki losowo!) (Uwaga: odblaskowe światło jest zapotrzebowanie w jasnym świetle)

Tagi: wyrzutnia drona, dji drone, quadcopt, rzecz dji inspire 2, mavic air 2 woda, sg907, mavic mini, obudowa dji spark, 4k drone professional, mavic pro.

marka PowerVision
Cechy Aparatu Kompatybilny Z Dedykowanym Aparatem
Numer Modelu ST-1107545
Widok z lotu ptaka TAK
Integracja Kamery Kamera Nie Wchodzi W Skład Zestawu
Rozmiar czujnika NIE

Napisz opinię

Pokrewne produkty