Udostępnij
ONTi SC/UPC-SC/APC OTDR элиминатор strefy nieczułości,z włókien pierścienia ,włókna optycznego OTDR launcher kabel box 1 km SM 1310/1550nm
Cena
zł306.28 -50 %
zł612.57
Dostępność W magazynie

Tagi: vsol olt, sm zabawka, gpon onu, teren dżungli, otdr viavi, gpon ont, seks cm, router mikrotik, włókna рефлектометр, анрицу отдр.

Długość Włókna 1 km
Typ Złącza SC/UPC
Długość fali 1310nm/1550nm
Produkt 1 1 km startowy kabel SC UPC-SC UPC OTDR Launch Cable
Produkt 2 1 km startowy kabel SC UPC-SC APC OTDR Launch Cable
Dowód CE
Łącznik SC
Produkt 6 Startowy kabel LC APC-LC APC OTDR o długości 1 km
Rozmiar 46*14*9.8CM
marka Онти
Produkt 4 Startowy kabel SC APC-LC APC OTDR o długości 1 km
Produkt 3 1 km startowy kabel SC APC-SC APC OTDR Launch Cable
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Startowy kabel sc-sc OTDR o długości 1 km
Produkt 5 Startowy kabel SC APC-FC APC OTDR o długości 1 km
Kompatybilny D-Link
Typ Włókna Tryb Single

Napisz opinię

Pokrewne produkty