Udostępnij
ZTTO 1 para MTB drogowy, jazda na Rowerze zamykane uchwyt sprzęgło trakcji uchwyt na rower składany kierownica rower części AG-16 stop + guma
Cena
zł16.45
Dostępność W magazynie

ZTTO ROWEROWE UCHWYTY AG-16

Model: AG-16

Materiał: stop aluminium+ guma

Kolor: Czerwony, Niebieski,Żółto-Zielony, Czarny

Długość: 13 cm

Szerokość: 2,2 cm

Waga: około 100 g

W zestawie są zaślepki Push-In style !!!

ŚWIETNY DESIGN

Normalna, Przeciwpoślizgowa Powierzchnia Chwytania.Kochamy design normalnej powierzchni antypoślizgowej przechwytywania dla dłoni.Bardzo wygodny i wytrwały projekt, nawet bez rękawic!

ŚWIETNY MATERIAŁ

Wysokiej jakości gumowy materiał zapewnia amortyzację i zapewnia lepszą trwałość, komfort i wydajność.Pierścień z aluminium lotniczego i zaślepki nigdy nie заржавеют i mocno umocnienia schwytanie.

LEKKI

100 g tylko na parę.Nie jest zbyt ciężkie dla rowerów.

ŁATWY W MONTAŻU I DEMONTAŻU

Zmęczony montażu i demontażu tradycyjnych uchwytów?Konstrukcja blokady sprawi, że montaż i demontaż jest niezwykle lekkie, a także pozwoli schwytanie pozostać w odpowiednim miejscu i nigdy nie obracać się i nie ruszać się.

RÓB ZAKUPY Z UFNOŚCIĄ

Na wszystkie uchwyty oferujemy gdzie spędziła sześć miesięcy gwarancji.Jeśli napotkasz jakiś problem wady, prosimy, skontaktuj się z nami i prześlij nam zdjęcie-dowód.Zwrócimy ci pieniądze lub nowy produkt bez wahania.Jeśli masz jakieś wskazówki dla nas, można również skontaktować się z nami.Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

INSTRUKCJA INSTALACJI

a.usuń stare uchwyty i zaślepki.

b.zainstaluj nowe uchwyty na kierownicy.Proces ten powinien być płynny i lekki, jeśli nie, spróbuj poluzować pierścień wkrętem montażowym.

c.dokręć śruby , aby zapobiec uszkodzeniu zabezpieczającej, użyj narzędzia wysokiej jakości i nie dokręcać śrub zbyt mocno.Sprawdź uchwyty, obracając się z wysiłkiem.

d.załóż zaślepki i dokręcić je do 1,5 Nm.Sprawdź zaślepki, i oni nie muszą się obracać lub przenieść.

Tagi: części roweru duże, rower brompton, kierownica roweru, duże uchwyty motocyklowe, zabytkowy rower, cubrebotas ciclismo, rower bmx, pro golf grip, mtb schwytanie orabge, rower mtb.

Długość (cm) 13 cm
marka ЗТТО
Materiał Stop Aluminium+Guma
Szerokość(cm) 2,2 cm

Napisz opinię

Pokrewne produkty