Udostępnij
Naturalny Obsydian kwadratowy domowe dekoracje, feng shui, meble Kryształ
Cena
zł133.78
Dostępność W magazynie

rozmiar: 180*120*15 mm waga: około 880 g

Płatność

* Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu licytacji.Proszę, upewnij się, że adres "Ship To" w swoim rachunku escrow jest poprawny.

* Klienci międzynarodowi należy pamiętać, że cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Dostawa I Rozładunek

* Część będzie zanurzony od słupa wieloryba standardową międzynarodową wysyłką (z numeru przesyłki).

* Wysyłam towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Zazwyczaj pojawia się w ciągu 30 dni roboczych.Jeśli potrzebujesz wysyłka EMS, proszę nie wahaj się skontaktować się ze mną.Oferujemy kilka opcji dostawy w następujący sposób:

1. Obsługa SAL (obsługa SAL trwa około 18-30 dni.taniej i szybciej)

2. air wysyłka (air dostawa trwa około 15-20 dni,szybciej, ale drogie)

3. wysyłka EMS (EMS trwa około 6-10 dni.najszybszym, ale bardzo drogi)

4. transport morski (morski trwa około 45-60 dni, lepiej nie wybierać morskiej dostawę, jeśli nie masz cierpliwości czekać tak długo w ciągu około 2 miesięcy.najtańszy, ale bardzo powolny)

W Połączeniu Wysyłka

* Cieszę się połączyć na dostawę towarów, wygrany/zakupiony w ciągu 7 dni.

* Możesz uzyskać rabat 15% na dostawę.

* Połączenie rabat na wysyłkę jest dostępna tylko w przypadku, jeśli robisz pełnej płatności.Proszę poczekać, aż wszystkie aukcje skończą.Po za tym, proszę, napisz do Mnie na e-mail dla przełączania faktury, jeśli jeszcze tego nie zrobił.

Zasady zwrotu

* Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, skontaktuj się ze mną natychmiast.Towary mogą być zwrócone w ciągu 7 dni po otrzymaniu do 100% zwrotu. * Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu i w warunkach wysyłki, nie są zużyte i nie zmienione.

Warunki

Towary są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Jeśli towar jest uszkodzony pocztą, mogę zwrócić koszt wysyłki i zrekompensować ci trochę pieniędzy.

Wysyłam paczki pocztą Chin.Jeśli przesyłka zaginęła na poczcie, mogę wysłać przesyłkę ponownie lub wysłać pełne pieniędzy.

Tagi: szorstki obsydian, bransoletka z obsydianu, turmalin naturalny kryształ piramida, czarny obsydian, feng shui, czarny złoty obsydian, плок, Jade, wystrój domu, wystrój pokoju.

Regionalna Cecha Chiny
Temat WRÓŻKA
marka DHFS
Styl feng shui
Materiał Kryształ

Napisz opinię

Pokrewne produkty